Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

O 14.02.2016o21:18, _Dunaj_ napisał:

Troche nie w dożym temacie, ale sie pochwalimy. Zaczełyśmy z Bulimką drogę do zdobycia uprawnień do dogoterapii, byłam z amła w przedszkolu, jak już się dzieci przyzwyczają to następny będzie Bugi, a może kiedyś pojadę z Cormaciem 

 

Ja z rudą jeżdżę po szkołach,to i ty z Cormaciem możesz :) Powodzenia życzę :)

e28f9da7a522cb95med.jpg

 

Serduszka już jadą :)

 

ef7ee53c9fb1f771med.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Od psa się nie oczekuje, psa się wychowuje, no cóż, reszta jest milczeniem. Niespełnianie oczekiwań, nagła alergia albo przeprowadzka to 3 główne powody oddawania psów. Zdecydowanie większość jak zamarzy o piesku powinna kupić pluszaka, teraz są takie zdalnie sterowane nawet szczekają.

Link to comment
Share on other sites

Za oknem słota, na wątku smutne powroty, ale są też dobre wiadomości

Do domu pojechał Jaskier, czekamy na wieści, jak się chłopak zaadoptuje i trzymamy kciuki. Z Panem przypadli sobie do gustu natychmiast, taka miłość od pierwszego wejrzenia, zobaczymy jak się dogada z resztą domowników

12743626_940850569303993_320769926417769

Link to comment
Share on other sites

Hektor już całkiem zadomowił i coraz lepiej kumpluje się Darią, ostatnio mała stanęła w obronie Hektora

Cytuję słowa Izy " Hmm, mnie się dziś opierdziel zebrał od mojej córci.... Najpierw ja krzyknęłam na naszego Hekusia a potem dziecko spokojnym, dosadnym tonem powiedziało do mnie :" nie krzycz mamo na Hektorka" ... no i mi się głupio zrobiło "Emotikon unsure Emotikon tongue

12795398_960901800654596_658333526032033

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...