Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Bo z nas takie doże ciocie, gdzie się nie znajdziemy tam wokół dogi, nasze własne, te którymi się opiekujemy, zaprzyjaźnione, albo chwilowo powierzone pod opiekę w czasie wystawy :) jak widać nawet spotakne po raz pierwszy, były przy nas bardzo grzeczne i przyjazne :)

 

10489761_612980852149554_881064917989775

 

10430393_612976595483313_318172920142676

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jakaś część zdjęć przeze mnie wstawionych się powtórzyła i były już kiedyś wstawiane to przepraszam, ale takie zdjęcia można oglądać ciągle, a ja chciałabym pokazać kulisy życia naszych dogów oraz nas samych zadożonych albo lepiej zadużonych w dogach.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Stefcio jak na doga przystało rozkochuje w sobie wszystkich, to mądry chłopak, szybko pojął złożonośc n owej sytuaji i cieszy się ze psacerów, choć nie mogą z nim pójśc ani Beatka ani Grzegorz

 

12108220_164340760576196_357128189522410

 

12009735_160050661005206_101107801091665

 

12036671_160050664338539_430092589885916

 

Ja można się domyśleć, że Stefciem na spacerze są dwie osoby zazwyczaj, tylko drugiej nie widac bo robi zdjęcie

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Skopiuję jeszcze kilka słów opiekunów Stefana na potwierdzenie, że to są ludzie skromni i uczciwi i nieczego nie naciągają, pewnie gdyby nie zrobili tego znajomi na FB, przez których ruszyła machina pomocy sami by się nie upominali i oni mówią szczerze, co mają a czego faktycznie brakuje, nawet czasem razem z radością są lekko skrępowani ale szczęśliwi, za to że mogą cieszyć się w trójkę (Beata, Grzegorz i Stefcio) każdą chwilą wspólnego życia jaka im została. A piszę to bo wiem, że byli też zawistni ludzie, którzy próbowali ich oczerniać, a głownie dlatego, że sami podszywając się pod chorobę wyciągali ręce po kasę i im się nie udało. Dobrze się stało, że SDA objęło pomocą Stefcia, który może mieszkać dzięki temu z tymi, których kocha i oni kochają go nad życie i jest dla nich iskierką radości w codzinnym borykaniu się z własnymi chorobami.

 

"W odpowiedzi na liczne pytania od fundacji pro-zwierzęcych, informujemy : Dziękujemy za troskę o Stefka.Nasz Przystojniak został objęty pomocą długoterminową.Ma zapewnioną karmę jak i opiekę .Ale za pamięć z serca dziękujemy "

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pięknie to napisałaś Gusiaczku. Oba loga są piekne i obie organizacje pomagają głownie dogom choć nie tylko. Co prawda to wątek SDA, ale my pomagamy jeśli możemy i jest potrzeba ogólnie dogom w potrzebie, obie organizacje ze sobą współpracują. Co prawda w pierwszej kolejności zabepieczmy srodki dla tych, które są na utrzymaniu SDA do czasu znalezienia im domu, ale czsami pomgamy też dogom mającym właścicieli, ale które znalzły się w trudnej sytyuacji, pomimo starań rodziny, tak jak teraz Stefcio. Robimy to jako stowarzyszenie albo same z siebie ponieważ lepiej chwilowo pomóc w trudnej sytuacji i ją wyprostować niż odzielać psa od rodziny, która go kocha, ale to przypadki dośc rzadkie i sparwdzone, bo łatwo w takiej sytuacji dać się naciagnąć. Pomagamy też innym psom, kotom, bywa że innym zwierzakom. Jednak priorytetm są podopieczni SDA bo skoro są pod naszą opieką to trzeba zapewnić im godziwy byt i ewnetualne leczenie. 

Pomoc to nie tylko finanse, to także wizyty pa i po, szukanie domów, robienie ogłoszeń, prowadzenie wydarzeń, odbieranie psów, przewożenie. Taka pomoc nie generuje dużych kosztów organizacji (za paliwo i telefony same płacimy) a głównie czas.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy mi się przyśniło, czy jest bazarek z kalendarzami na 2016 i notesami? Chciałam nabyć parę rzeczy. Szukam, szukam i nic... POMOCY

 

Blanciu! Był i się skończył, ale możesz tutaj napisać, co chcesz, a obejrzeć tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/333385-koniec-rozliczam-kalendarze-2016-notesy-i-inne-gad%C5%BCety-z-dogami-na-sda-2909/

A ja doliczę do bazarku, bo jeszcze nie jest rozliczony

Link to comment
Share on other sites

A taki prezent sparwiła Stefkowi jedna z cioteczek z nim spacerujących, bo stary stojak mu się zepsół. Pomoc Stefkowi ma też właściwości terapeutyczne dla Betaty i Grzegorza bo na ich wątku więcej teraz wpisów o samym Stefanie, grafik spacerowy, nowe zdjęcia, z zdecydowanie mniej o chorobie, która jest okrutna i bezwzględna. Oni zyją Stefanem i radością, ze ich oczko w głowie mam własciwą opiekę i pomoc, choć sami nie byli w stanie temu sprostać. Oni mu za to zapewniają ogrom miłości tak bardzo dogom potrzebnej. Chwilami odnosze wrażenie, że to Stefek i troska o n iego tyrzymają ich jeszcze przy zyciou i dają siłe na walkę z chorobą, bo walcza dla niego właśnie, by być razem z nim

 

12079700_164888743854731_868676226511836

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nasz kochany, madry Gerald skonczył wczoraj 11 lat, bądź z nami jak najdłużej przyjacielu, życzę Ci zdrowia i dziękuję za to co nam dajesz mądrość, wierność i całe sowje serce 

 

12096342_957048617689821_996606388646894

 

Geraldzie kochany - zdrówka i jak najdłuższych lat życia. :)

Danusiu, wygłaskaj chłopaków i wycałuj, a Geralda szczególnie. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...