Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Allus to nic w porównaniu z tym co Wy robicie Ty, Aneta, Jola, Małgosia, Ania i jeszcze parę innych osób tylko jedno kliknięcie, pod warunkiem, ze jest internet i prąd :)

 

 

Każdy ma swój odcinek,który jest bardzo ważny.Tylko w grupie,możemy osiągać takie efekty:)

 

Święte słowa Jolu! Tylko razem coś możemy!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny-w schronie w Rzeszowie koleżanka dała mi znac że jest suczka "po wypadku". Bardzo niedokładny opis ale....

 

Poszukujemy pilnie  domu dla 4-5 letniej czarnej suczki rasy dog niemiecki. Sunia jest wysterylizowana ,  bardzo dostojna i  kochająca ludzi . Uwielbia  ogród i długie spacery.

Niestety w domu, w którym przebywa, do którego trafiła po wypadku, nie może pozostać. Dlatego z bólem serca musimy szukać dla niej nowego domku i człowieka, który pokocha ją  bezwarunkowo.

Kontakt w sprawie adopcji 510 170 788.

 

zdjęcie z 15.stycznia

http://kundelek.rsoz.org/

 

 

Ja do Rzeszowa nie mam tak daleko..

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny-w schronie w Rzeszowie koleżanka dała mi znac że jest suczka "po wypadku". Bardzo niedokładny opis ale....

 

Poszukujemy pilnie  domu dla 4-5 letniej czarnej suczki rasy dog niemiecki. Sunia jest wysterylizowana ,  bardzo dostojna i  kochająca ludzi . Uwielbia  ogród i długie spacery.

Niestety w domu, w którym przebywa, do którego trafiła po wypadku, nie może pozostać. Dlatego z bólem serca musimy szukać dla niej nowego domku i człowieka, który pokocha ją  bezwarunkowo.

Kontakt w sprawie adopcji 510 170 788.

 

zdjęcie z 15.stycznia

http://kundelek.rsoz.org/

 

 

Ja do Rzeszowa nie mam tak daleko..

suka jest w Warszawie. To sprawa z początku listopada. Suka znaleziona, zabiedzona po wypadku. Właściciel też się znalazł bardzo szybko ale nie wyraził chęci poniesienia kosztów za leczenie suki. No i suka jest właściwie pod opieką jakiejś kociej fundacji u gościa który ma cane corso i koty i niezbyt to się zgrywa wszystko. Dożyca jest psem, który nie chce się dzielić swoim człowiekiem. Ogłoszenie w Rzeszowie pojawiło się bo pani z którą rozmawiałam chciałaby bardzo by suka trafiła gdzieś do niej, by miała na nią oko.

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście tą skórę ma taką jak z lekka sfałdowaną... Chudziak i wygląda nawet na zdj.że futro chyba nie fajne.

 

Dla mnie w ogóle wizualnie dogi różnych maści różnią się od siebie jakby typem urody/wyglądu/budowy -jak inne wersje rasy ;) Nie zawsze ale....

Link to comment
Share on other sites

Witam, w tym tygodniu zawita do mnie mały, żółty 3-miesieczny dożek, tak bardzo go chcę ,ale  niestety mam przeciwko sobie całą rodzinę.  Sama sie boję,czy sobie poradzę z małym i dużym dogiem ale pokochałam go bardzo, widziałam jak rosnie, bo troche pomagałam przy wszystkich pieskach. Prosze o wsparcie i dobre słowo.Jak tylko się pojawi pokażę go Wam razem z Borysem

Link to comment
Share on other sites

Witam, w tym tygodniu zawita do mnie mały, żółty 3-miesieczny dożek, tak bardzo go chcę ,ale  niestety mam przeciwko sobie całą rodzinę.  Sama sie boję,czy sobie poradzę z małym i dużym dogiem ale pokochałam go bardzo, widziałam jak rosnie, bo troche pomagałam przy wszystkich pieskach. Prosze o wsparcie i dobre słowo.Jak tylko się pojawi pokażę go Wam razem z Borysem

Odważnie skoro rodzina jest przeciwko. Mam nadzieję ze maluch rozkocha ich w sobie i zmienią front.

A skąd dzieciak?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...