Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

[quote name='Norel']Było by super :)

Ania-kojarzysz o której suce z adopcji Behemot pisał że jest mnożona?:cool1: Czy nie wszystkie adoptowane obowiązkowo są sterylizowane?[/QUOTE]

[quote name='Maryna']Powinny
Oregonowa,o ile dobrze pamiętam,inne??[/QUOTE]
Harsha oregon, u Izy Szloch we Wrocławiu. Iza po nią pojechała, przez kilka miesięcy ją leczyła i socjalizowała aż w końcu zadecydowała, że suka u niej zostanie. Z adopcji nie wzięła ani złotówki na tą sukę. Zrzeczenie Sowińskiej jest również na Izę a nie na stowarzyszenie.

Link to comment
Share on other sites

Alez miałam wqurw :(
Bunia wraca do adopcji. Gość zadzwonił do mnie z żądaniem natychmiastowego zabrania suki, bo go ugryzła. Powiedziałam mu że moze su do Piły zawieźć to on do mnie z pretensjami, ze jak chcieli oddać ja 2 miesiace temu (bo suki sie nie zgadzały) to mówiłam o hotelu pod Wa-wa a teraz jakaś Piła. Bardzo chciałam by oddał ją wówczas, facet mi się nie podoba ani trochę, ale on stwierdził że Bunia jest taka kochana, ze on nie może i będzie walczył. Teraz już nie jest kochana - dziad podły jeden.

jubu ja dzisiaj zawiezie do Agaty a właściciel zapłaci za transport

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Aniu!
Przelałam za kalendarze z bazarku 350,00 zł, jak dotrą, to potwierdź tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248819-KONIEC-ROZLICZAM-Kalendarz-na-2014-rok-–-„Dog-i-pory-roku”-09-12?p=21554924#post21554924[/URL][/QUOTE]

Aniu! Potwierdź proszę powyższą wpłatę, bo nie mogę zamknąć i tu, jak dojdzie 292,00: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249351-Torebkowo-dla-dog%C3%B3w-SDA-16-12?p=21632699#post21632699[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shanara']Aniu, czy Bunia to nie przypadkiem ta suczka co była u Pauliny Blacky?? Z tego co pamiętam to miała cudny charakter..[/QUOTE]
tak to ona.
Najpierw był problem z amstafka, która wsciekła się na bunię. Państwo chcieli oddać, załatwiałam wszystko i byłam autetnycznie zła jak gościu po dwóch dniach stiwerdził ze oni beda walczyc. No a teraz Bunia ugryzła pana. A pan to już cały pogryziony bo przy kłótni dziewczyn dwa miesiące temu amstafka go upierd*****

Jestem pełna podziwu dla Grześka jubu i jego żony. W ciągu godziny zrobił świąteczne zakupy i wyjechał w 10 godzinna trasę

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]mam dzisiaj jakis dzień nie taki. Pod naszym plakacikiem o 1% na fb, pojawiło się pytanie "[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]czemu robicie plagiaty z [/FONT][/COLOR][URL="https://www.facebook.com/pages/Fundacja-RATUJEMY-DOGI/311395905547045"]Fundacja RATUJEMY DOGI[/URL][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] "
za cholere nie wiem o co chodzi i irytuje mnie to strasznie, poprosiłam o wyjasnienie, ale odpowiedzi brak[/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...