Jump to content
Dogomania

Opinie o hodowlach labradorów z województwa mazowieckiego


Kucharz1

Recommended Posts

Chciałbym zebrać rzetelne informacje na temat hodowli labków z województwa mazowieckiego. Interesują mnie na przyszły rok szczęnięta rodowodowe, a konkretnie czarna suczka, zatem będę wdzięczny za wszelkie wiadomości odnośnie polecanych przez Was hodowli, jak i tych, których należy się wystrzegać. Czy sami macie z nich psy, a może Wasi znajomi prowadzą hodowlę? Czy jest to nieduża, domowa hodowla, czy raczej "fabryka"? W jakich warunkach przebywają szczeniaki, jakimi ludźmi są prowadzący hodowlę? Słowem wszystko, co ktokolwiek widział ktokolwiek wie na temat danej hodowli :)

Link to comment
Share on other sites

Z mazowieckiego polecam hodowle Sodalis. Wiele moich znajomych ma labradora właśnie z tej hodowli.
Hodowca jest weterynarzem. Zna się na tym co robi. Hodowla jest nie duża. Psy przebadane i zdrowe, wiele z nich ma certyfikaty użytkowości. Skojarzenia psów są przemyślane, hodowca interesuje sie tym co potem stało się z jego szczeniakami ( kiedy trafiły do nowego domu).
Wcześniej można było powiedzieć, że są hodowane bardziej labradory użytkowe niż wystawowe, ale myślę, że w tym momencie to i użytkowe i wystawowe :)
Polecam :)

Oprócz tego polecam też Sunshine Life, ale nie wiem czy w przyszłym roku będą szczeniaki, ponieważ jest tylko jedna sunia hodowlana :) i dwa podlotki :) Suczka też przebadana i reproduktory też przebadane są wybierane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...