Jump to content
Dogomania

Starachowice!młodziutka sunia w typie ON-ka - ma dom


Madzialajda

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamkam']Usia to Sławka![/quote]
Coś nie coś jarzę z linków, które od Ciebie dostałam i co pisałaś nim neostrada się mi zbuntowała, ale chyba nie wszystko na tym blogu działa jak należy i reszty nie bardzo czaję ! No i chyba nie tylko ja oczekuję na wyjaśnienie tego hasła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Coś nie coś jarzę z linków, które od Ciebie dostałam i co pisałaś nim neostrada się mi zbuntowała, ale chyba nie wszystko na tym blogu działa jak należy i reszty nie bardzo czaję ! No i chyba nie tylko ja oczekuję na wyjaśnienie tego hasła :evil_lol:[/quote]
pisałam ale post wcięło...
Usia czyli Sławka mieszka teraz z mocno starszą panią, ale nie może tam zostać na stałe bo pani nie daje rady z tak młodym, energicznym psiakiem. Stąd panipsiadoktorka i teraz my, pomagamy szukać nowego domku. A ta dziewczyna zna sprawę, i obie panie, i psa, i to ona mi o tym napisała wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][B]Wielka prośba bede się opiekować wirtualnie " Waszymi " psiakami w galerii adopcyjnej AFN- u , więc proszę o jeżeli wątek jest złożony o wklejenie foty psiaka np na tym wątku info np biało czarna sunia wiek 5 miesięcy niewysterylizowana i fota.[/B]

[B][COLOR=red]Kto mi pomoże Wam pomagać?Proszę.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]Zacznę wrzucać psiaki już dziś tylko proszę o pomoc[/COLOR][/B]


[COLOR=black][B]Na wątkach złożonych proszę o kopiowanie zdjęć i podpis ( czyli ile ma imię, i czy po sterylce)[/B][/COLOR]

[B]U wszystkich pozostałych psów ( suczek tylko info czy po sterylce , fotki sama znajdę)[/B]

[B]Mam nadzieję, ze coś z mojego myślowego słowotoku zrozumiecie:evil_lol: [/B]

[B]A i na wszystkich psich wątkach piszcie - te informacje nawet na tych, na których ja nie bywam czyli nie podnoszę - mam plan wstawić wszystkie " Wasze psiaki";-)[/B]

[COLOR=#ff0000]Już piszę po polsku są wątki gdzie jest parę psiaków ( te starachowickie ) i tam ja nie kojarzę psiaków czyli np wątek świętokrzyskie szukamy pilnie domów nie wiem, który to pies , która suka , jaki wiek i czy po sterylce i pod tym zdjęcie psiaka.[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]a ja jak już zbiorę info to wystawiam psiaki [/COLOR]
[COLOR=red]w wątku pojedyńczym tak jak np tutaj napisać tylko dla mnie proszę Layd 1,5 roku sunia po sterylce.[/COLOR]

Tu akurat wiem, ale na reszcie wątków nie wiem czy są po sterylce.
zbowiązałam się zaopiekować wirtualnie wszystkimi psami ze starachowic, poniewaź nie wszyscy bedą mieli dostęp do dodawania psiaków z tego względu, zeby się nie robił bałagan w galerii
Jak psiak znajdzie dom bedzie usuwany jego wątek z galerii.
Psiaki starachowickie chętnie dodam , ponieważ i tak odwiedzam ich wątki i wiem choć trochę czy są nadal w potrzebie czy już w nowym domu.

Mozna dodać też info jak do dzieci i kotów i innych zwierzaków - jak macie takie wieści.

Sorki, ze powielam wszędzi to samo , ale bede miała wszystkie psiaki w panelu użytkownika;-)

[COLOR=red][B]Ps jak przegapię wątek jakiegoś psiaka ze Starachowic to podeślijcie na priva[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3]__________________[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...