Jump to content
Dogomania

czy polecacie whippeta osobie z alergia?


weronika s

Recommended Posts

Bardzo z mężem chcemy mieć pieska, próbowaliśmy z posokowcem, niestety mam na niego alergię, chcemy spróbować z whippetem, czytaliśmy, że uczula mniej, oczywiście najpierw to sprawdzimy przed decyzją o kupnie, niemniej może ktoś z Was jest alergikiem lub ma w domu alergika na psy i udało się z whippetem?
Będę wdzięczna za każdą radę.
weronika

Link to comment
Share on other sites

Ja mam alergię i whippeta. Fakt, że jeszcze przy żadnym psie nie miałam jakiś objawów typu wysypka itd., ale jednak jak nocował u nas labrador kichałam. Przy whippecie nic mi nie jest, a Tina jest obecna wszędzie - na kanapie, na łóżku, pod kołdrą, na fotelu. Często sprzątamy, wietrzymy. Sierści trochę jest, na pierwszy rzut oka niewidoczny, ale jak się lepiej przyjrzy kocowi to widać jakieś pojedyncze igiełki.
Jedna hodowczyni (tak się wypowiadała na filmiku) właśnie zdecydowała się na whippety ze względu na alergię i jest okej.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wpis. Mam nadzieje, ze uda mi sie z whippetem..

[quote name='Pestkaa']Ja mam alergię i whippeta. Fakt, że jeszcze przy żadnym psie nie miałam jakiś objawów typu wysypka itd., ale jednak jak nocował u nas labrador kichałam. Przy whippecie nic mi nie jest, a Tina jest obecna wszędzie - na kanapie, na łóżku, pod kołdrą, na fotelu. Często sprzątamy, wietrzymy. Sierści trochę jest, na pierwszy rzut oka niewidoczny, ale jak się lepiej przyjrzy kocowi to widać jakieś pojedyncze igiełki.
Jedna hodowczyni (tak się wypowiadała na filmiku) właśnie zdecydowała się na whippety ze względu na alergię i jest okej.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...