Jump to content
Dogomania

Paragon grooming school- Home study


NikitaMG

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.
Mam na imię Nikita i już od jakiegos czasu zaglądam sobie tutaj do was na forum w poszukiwaniu kursu groomingu. Z zawodu jestem fryzjerką ale od 4 lat pracuje jako stewardessa. Powoli latanie zaczyna mnie męczyć więc zaczynam się zastanawiać nad dalszymi planami związanymi z moja karierą. Znalazłam ten kurs groomingu w USA który można zrobić samodzielnie przez internet: [URL]http://www.paragonpetschool.com/home-study.php[/URL]
wiem ze to nie to samo co praktyka, ale od czegoś trzeba zacząć. Moja prace w liniach lotniczych planuje rzucić we wrześniu następnego roku i to dopiero wtedy będę miała szanse na przylot do polski na kurs.
Czy myślicie ze opłaca się skończeniu takiego 3-kursowego "diploma" on-line??? Czy ktokolwiek słyszał o tej szkole ?
Oczywiscie w grę wchodzi praktyka na moim psie i psach znajomych oraz zaprzyjaznionej grupy ratujacej psy bezdomne.
Planuje otworzyć własny salon w Abu Dhabi gdzie właśnie mieszkam. Grooming jest tutaj na poziomie raczkujacym, można pewno wszystkich groomerow na palcach policzyć.
Wszelkie komentarze bedą miłe widziane.

Edited by NikitaMG
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...