Jump to content
Dogomania

Reks Juz W Domku I To "naszym" : )))))))


NinaR

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KOCHANI,TU MAMA NINY I KRYSI:multi:
CHCIAŁABYM TEŻ DOŁĄCZYĆ SIĘ DO PROŚBY MOICH CÓREK I POPROSIĆ WAS O POMOC W ZLALEZIENIU DOMU DLA REXA.
REX TO PIES Z MNÓSTWEM ZALET,A PRZEDEWSZYSTKIM WIELKIM SERDUSZKIEM PRAGNĄCYM KOGOŚ POKOCHAĆ I NALEŻEĆ DO SWOJEGO PANA.MIMO ,ŻE NIE WIEMY CZY UMIE CHODZIĆ NA SMYCZY I ZACHOWAĆ CZYSTOŚĆ TO JESTEM PEWNA ,ŻE KAŻDY PIES Z MIŁOŚCI DO SWOJEGO PANA JEST W STANIE NAUCZYĆ SIĘ WSZYSTKIEGO.WIEMY TO Z DOŚWIADCZENIA BO W RODZINIE MAMY TRZY PSY,KOTA I PTASZKI (WSZYSTKIE CZWORONOŻNE ZE SCHRONISKA LUB ZNALEZIONE).

REX BŁĄKA SIĘ W OKOLICY STADNINY POŁOŻONEJ W POBLIŻU KONSTANCINA-JEZIORNEJ POD WARSZAWĄ.KARMI GO MOJA CÓRKA KRYSIA ALE ZA 10 DNI WYPROWADZA SIĘ DO NOWEJ STAJNI.BOIMY SIĘ,ŻE REXOWI STANIE SIĘ KRZYWDA:placz: BO WŁAŚCICIEL STAJNI RZUCA W NIEGO KAMIENIAMI I STRZELA DO NIEGO Z WIATRÓWKI.[B]RATUJCIE,POMÓŻCIE [/B]:placz: W RAZIE POTRZEBY DZWOŃCIE DO KRYSI 0 693 587 470 LUB DO NINY 0 693 588 966.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']Rex na allegro...;)

[URL]http://www.allegro.pl/item180592687_obrzucany_kamieniami_przeganiany_rex_blaga_o_dom.html[/URL]

Jeśli mam cos zmienić to piszcie ;)[/quote]

:buzi: :buzi: :buzi: Ładnie napisane:razz: . Mam nadzieję, ze ktoś ię nim zainteresuje na poważnie.
A tymczasem Rex idzie na spacer na pierwszą stronę.
:painting:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='constancja']
[B]Fidelek,[/B]
[B]czy ta osoba, która zalicytowała Rexa na allegro kontaktowała się już z kimś???[/B]

[B]Oby to nie był głupi żart:cool1: [/B]
[/quote]

Nie wydaje mi sie aby był to ktoś poważny :cool1:
Na dole aukcji zaznaczyłam, że wszelkie złożone oferty bez wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub mailowego będą automatycznie usuwane to ta osoba mimo tego i tak zalicytowała :shake: Napisałam wczoraj o tym do Niej i poprosiłam o kontakt i informacje czy kontaktowała sie z Niną ale nie dostałam odpowiedzi...W zwiazku z czym zaraz usunę tą ofertę!!!
Ludzie którzy nie czytaja uważnie aukcji według mnie nie są poważni :shake:

Ale zrobiłam tą aukcję podświetloną tak aby jak najwiecej ludzi zajrzało do Rexa , wiec mam nadzieję że długo domu szukać nie będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Fidelek,[/B]
[B]jesteś kochana:loveu: no, no..... podświetlona aukcja:cool3: [/B]

[B]NinaR,[/B]
[B]dobrze by było dgybyście dali radę zaszczepić Rexa - wścieklizna i pakiet wirusowy, a..... i odrobaczyć. To wyjdzie Rexowi tylko na zdrowie a będzie gotowy, żeby pójść do domku z innymi zwierzakami i nie trzeba będzie go izolować. Koszt całości to jakieś 70-80 zł.[/B]
[B]Tylko,że ...... wtedy w książeczce ktoś musi figurować jako właściciel:cool1: . Już sama nie wiem jak to wszystko zorganizować, żeby psiak miał jak największe szanse na dom:placz: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie Mialam Dostepu Do Komputera, Dlatego Nic Nie Bylo Slychac O Reksie.
W Piatek Musialam Zabrac Go Do Domu Ze Stajni Bo Jak Przyszlam To Mial Bardzo Rozwalona Lape, Dokladnie Trzeba Bylo Obciac Kawal Poduszeczki.
Tak Wiec Od Piatku Mam 2 Psy W Domu - Reks Jest Juz Po 2 Wizytach U Weterynarza I Nareszcie Bezpieczny.
Ale Nadal Szuka Domu, Gdyz U Mnie Jest Tylko Na Wakacjach.
Nie Moge Sobie Niestety Pozwolic Na Dwa Psy.
Do Stajni Juz Nie Wroci Bo Zdecydowalam Sie Ze Dopoki Nie Znajdziemy Mu Domu To Jakos Damy Sobie Rade.
Za Jakies 15 Min. Napisze Wiecej

Link to comment
Share on other sites

teraz moge powiedziec wiecej o jego zachowaniu.
tak wiec jest to niesamowity pies bo on wszystko wie, a jak nie wie to szybko sie uczy.:lol:
nie brudzi w domu, czeka grzecznie na spacery, na smyczy chodzi bardzo ladnie - nie ciagnie, wiec kazdy sobie moze z nim poradzic. mojego psiaka pokochal tak, ze caly czas do niego podchodzi i lize go po pyszczku.
no mowie wam po prostu slodycz. :loveu:
w nocy grzecznie spi, a w ciagu dnia chce sie bawic.
BLAGAM POMOZCIE ZNALEZC MU DOBRY DOM!!!!!!!!!!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Krysiowa,[/B]
[B]Jak dobrze, że macie go przy sobie.:loveu: . Wasze obserwacje i co za tym idzie informacje o Rexie bardzo pomogą. Ewentualny domek będzie wiedział czego się spodziewać. Nieśmiało będę się dopraszać o szczepienia co również zwiększy jego szanse na adopcję. Jeśli to stanowi jakiś finansowy problem ciężki do przeskoczenia to postaramy się jakoś zaradzić i uzbierać przynajmniej część.[/B]
[B]Nie musicie się martwić, nie zostawimy Was samych i pomożemy jak tylko umiemy najlepiej ale we własnym zakresie również szukajcie domku.[/B]
[B]Nawet nie wiecie jak się cieszę, że psisko już bezpieczne.[/B]

[B][SIZE=3]Ale domku szukamy dalej i to szybko.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

OCZYWIŚCIE ZASZCZEPIE REKSA - TYLKO BEDE MOGLA TO ZROBIC DOPIERO ZA TYDZIEN BO NA RAZIE DOSTAL ANTYBIOTYKI NA LAPE!
ZALOZE MU KSIAZECZKE ZDROWIA ZEBY NOWY WLASCICIEL WIEDZIAL CO Z NIM DALEJ ROBIC!
JA ROWNIEZ SZUKAM NA WLASNA REKE KOGOS KTO BY CHCIAL WZIAC REKSA
JESZCZE RAZ DZIEKI ZA POMOC.
W GRUPIE ZAWSZE RAZNIEJ!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...