Jump to content
Dogomania

Szczeniaki Inowrocław( nie wyglądają za dobrze :/ )


sharon

Recommended Posts

Czy mógłby, ktoś z Inowrocławia przebadać sprawę tych szczeniąt?! Przypuszczam, że nie są one całkowicie za darmo, ale najważniejsze jest to, że nie wyglądają one za dobrze :/ .

[URL]http://tablica.pl/oferta/owczarek-niemiecki-ID1L3R5.html#719df57a;r:15;s[/URL]:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilit']Pan się nie chce umówić w miejscu gdzie są szczeniaki, tylko na Rąbinie przy Carrefourze. Więc niestety niczego się nie dowiem, a nie mam możliwości psiutów zabrać. Jeśli znajdzie się dom dla szczeniaków to mogę pomóc odebrać.[/QUOTE]

To może na 2 samochody pojechać i ten drugi śledziłby Pana?:)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli faktycznie chcesz pomóc to zadzwoń, a nie licz, że ktoś przeczyta maila. I nawet jeśli jedna osoba zabrałaby szczeniaka, a druga pojechała za panem, to co Ci to da? Jakie masz prawo do interwencji? Czy jesteś członkiem fundacji czy organizacji, lub masz wejścia w inspektoracie, żeby interweniować zgodnie z prawem? No i co z pieskami? Zabierzesz wszystkie szczeniaki do siebie? Bo ja mam już sunię na tymczasie, dwa koty i nie mam gdzie przygarnąć jeszcze kilku szczeniaków. To wszystko nie jest takie proste i piękne jak się wydaje.

P.S.

Jakiej sunii?

Link to comment
Share on other sites

Ja akurat wiem, że to wszystko nie jest tak porste. Chciałam tylko, aby ktoś obadał czy naprawdę mają tam tak źle jak to wygląda. Jeśli znajdzie się tyle DT to możemy zabrać wszystkie, jeśli są naprawdę za darmo. Ja mogę wziąc jednego szczeniaka, ale co da to, że ja wezmę jednego na DT?!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...