Jump to content
Dogomania

Cocke Spaniel a fretki...?


siivaa1

Recommended Posts

Nie jestem pewna czy byłby to dobry duet. Chociaż pewności nie mam, nie znam nikogo kto miałby jednocześnie spaniela i fretkę. :shake:
Ogólnie nie poleca się spanieli do domów w którym są jakiekolwiek ptaki (wiadomo dlaczego), ale jak spaniel zareaguje na fretkę, naprawdę nie wiem.
Moja spanielka goni wszystko co ucieka, wiec jesli np. kot nie ucieka, to szczeka na niego, aż zacznie uciekać i wtedy jest w swom żywiole. :diabloti: Chyba, że jest to kot domowy, to trzyma się na dystans i nie zaczepia.
Ale myślę, że jeśli fretka była w domu jako pierwsza i dopiero później bierzemy pieska, to powinien ją zaakceptować. Jeśli spaniel od szczeniaka będzie miał z nią kontakt, to myślę że nie powinno być tak źle. Gorzej gdyby to pies był pierwszy, a fretka druga.
Oczywiście nie znam charakteru fretek i nie wiem jak ona zareaguje na nowego przybysza.
Może ktoś jeszcze się wypowie, kto ma jakies doświadczenie z fretkami albo związkami spanielowo-fretkowymi. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam spaniela amerykańskiego i fretkę. Spaniel był pierwszy a fretka nastała dużo później. Bardzo chciała się bawić z psem a on przed nią uciekał bo podgryzała go w różne miejsca. Widziałam jednak fretki śpiące z psem w jednym legowisku, więc wydaje mi się, że to sprawa indywidualna.;)

EwaR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...