Jump to content
Dogomania

Mix sznaucerki...


Puszek-Okruszek

Recommended Posts

[quote name='Puszek-Okruszek']Plusia od listopada jest w DS,mam z nia regularny kontakt :) Fifi 25 stycznia przeszla ostatni juz zabieg...zrobila ogromne postepy :) sam Dr Gierek jest zszokowany ;) Malenka juz nie to,ze chodzi,ale biega,pokonuje bez problemow schody,wskakuje na lozko :D Jest szczesliwa,a to najwazniejsze :D 30 stycznia jedzie do DS w Zielonej Gorze,domek jest dokladnie sprawdzony,Pani kibicowala nam przez caly czas w tych ciezkich chwilach :)[/QUOTE]
Super, tak się cieszę, że te biedulki stały się takimi radosnymi i zdrowymi suńkami, trzymam :kciuki::kciuki::kciuki: za szczęśliwe życie w nowych domkach. Puszek, odwaliłaś kawał dobrej roboty :Rose:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']czyli jednak sie zdecydowałaś :) a sterylka? wow 30 stycznia już lada dzień :kciuki:[/QUOTE]

Z ciezkim sercem :( Ale wiem,ze bedzie jej tam dobrze :) Ja,niestety,wyjezdzam z Polski w nastepnym miesiacu...jedzie ze mna Puszek :) Bedzie mial towarzystwo az pieciu pieskow :) Sterylka Fifi zostanie przeprowadzoa juz w DS,w kwietniu.Tak obliczono termin wg ostatniej cieczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ona ma mimo wszystko taką postawę inna niż zdrowe pieski nie? tak na zdjeciach wygląda - taki lekki "przykucek"?
a Plusia też miała coś robione z łapką/kolanem?

cudne są panienki :loveu:[/QUOTE]

Postawa,niestety,zostala.To prawda.Ale podobno za pol roku maja byc wieksze efekty po zabiegach.Wszystko kwestia czasu i dalszej rehabilitacji.Na dzien dzisiejszy sam Dr Gierek stwierdzil,ze jest bardzo zadowolony z tak szybkiej poprawy :)

Plusia przeszla operacje lewego stawu biodrowego i prawego kolanowego.
Ogolnie jest bardzo dobrze,ale nadal trwa rehabilitacja lewego bioderka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o matko.... to jeszcze gorzej, biedna malutka, dobrze że już bezpieczna[/QUOTE]

Ale przez to co przeszla uksztaltowal jej sie niezly charakterek :P Na szczescie opiekunowie w DS bardzo ja kochaja i swietnie daja sobie rade z Plusia :)

Fifi tez jest bardzo zaborcza i waleczna...mala tygrysica ;)

Sunki reaguja tak na obcych.Dla domownikow to kochane i wierne przytulanki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']\

łomatkoa - bardzo? w sensie tak z mlekiem? to trzeba bardzo pilnować żeby nie dostała zapalenia[/QUOTE]
Na razie na szczęście bez mleka ale jeden gruczoł sutkowy (tak to się chyba nazywa) jest powiększony. Sprawdzam co parę godzin :splat: Majka ciągle popiskuje, próbuje wydrapać norę w posłaniu, zaczepia kota bo chce się do niego tulić a na mojego Kastora wskakuje.:shock: Nie bardzo chce jeść a na spacer wychodzi z wielkim ociąganiem. A pogoda do tego paskudna.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Na razie na szczęście bez mleka ale jeden gruczoł sutkowy (tak to się chyba nazywa) jest powiększony. Sprawdzam co parę godzin :splat: Majka ciągle popiskuje, próbuje wydrapać norę w posłaniu, zaczepia kota bo chce się do niego tulić a na mojego Kastora wskakuje.:shock: Nie bardzo chce jeść a na spacer wychodzi z wielkim ociąganiem. A pogoda do tego paskudna.:shake:[/QUOTE]

:crazyeye:o kurde ale jesteś pewna, że to urojona??? laska się do porodu szykuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']:crazyeye:o kurde ale jesteś pewna, że to urojona??? laska się do porodu szykuje[/QUOTE]

Nawet i termin by się zgadzał ( z tego co wyczytałam):cool3: Cieczkę skończyła około 6 grudnia.
Jeżeli coś się będzie działo niepokojącego to pognam do weta.

Link to comment
Share on other sites

Fifi już w DS w Zielonej Górze . Wczoraj przywiozłyśmy ją z Dorotą - nową opiekunką Fifi :) Podróż zniosła bardzo dobrze , spała u mnie na kolanach całą drogę , z nową siostrzyczką Afrą od razu się dogadała :) W piątek dziewczyny idą z pierwszą poznawczą wizytą do dr. Hanusz , będę im towarzyszyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DAGA77']Fifi już w DS w Zielonej Górze . Wczoraj przywiozłyśmy ją z Dorotą - nową opiekunką Fifi :) Podróż zniosła bardzo dobrze , spała u mnie na kolanach całą drogę , z nową siostrzyczką Afrą od razu się dogadała :) W piątek dziewczyny idą z pierwszą poznawczą wizytą do dr. Hanusz , będę im towarzyszyć :)[/QUOTE]

o wspaniale dziękujemy za info :)
i będziemy wdzięczni bardzo za dalsze informacje i fotki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...