Jump to content
Dogomania

Nowa ogólnopolska akcja NIE DAJ IM ZAMARZNĄĆ


Czoko

Recommended Posts

[SIZE=4]17 września 2012 rozpoczęła się nowa ogólnopolska akcja : "NIE DAJ IM ZAMARZNĄĆ" [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=283712808401631&set=a.151631934943053.26540.105887446184169&type=1[/URL] [/SIZE]
[SIZE=4][quote name='"Katarzyna Pisarska"'] OGÓLNOPOLSKA AKCJA NIE DAJ IM ZAMARZNĄĆ! Zima to szczególnie trudny czas dla psów. Nie wyrzucaj czegoś, czego nie potrzebujesz. Umów się telefonicznie i zawieź do najbliższego Schroniska/Przytuliska! Nie wiesz gdzie? Napisz, chętnie podpowiem![/quote] Możemy to zdjęcie z informacją od Pani Katarzyny chociaż udostępniać na swojej tablicy i dopisywać komentarze - może dołączą do akcji też Wasi znajomi gdy zauważą ją na swojej stronie głównej. [/SIZE]
[SIZE=4] W swoich komentarzach pod zdjęciem zgłaszajmy co możemy dać dla potrzebujących zwierząt a schroniska swoje potrzeby![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Do schroniska AZYL w BP:
1. Słoma w belach 1,5m do ocieplania bud - na razie dwie, ale jak będzie potrzeba, to więcej tez się znajdzie
2. Budy ocieplane średnie - 5 szt - to od mojej firmy(już oglądałem na ALLEGRO - zakup możliwy po 10.10(muszę tylko potwierdzić, czy takie będą dobre)

Trudno, przepadliśmy w głosowaniu, musimy sobie radzić sami...

Link to comment
Share on other sites

To świetnie i bardzo dziękujemy! Na jakim to jest etapie?

Mam temat z tego wątka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232542-Narzuty-pościel-czyste-bawełna-Lublin-okolice-oddam-dla-zwierząt?p=19785016#post19785016[/URL] [quote name='Ciucik']Oddam chętnie-dowiozę do Lublina ok 10-12 sztuk narzut i trochę pościeli.Czyte wyprane nieuprasowane Może komuś się przyda dla docieplenia zwierzaków.[/QUOTE] [quote name='Ciucik']Aktualne jak najbardziej,3 worki czekają.[/QUOTE] [quote name='Czoko']Dziękuję - wkleiłam to na FB, dostałam odpowiedź i przesłałam informację do konkretnej osoby w Lublinie! Zobaczymy czy będzie zainteresowana czy już nie!
Wieczorem to wkleję na wątek o tej akcji, żeby wszystkie informacje były zebrane w jednym miejscu!
....
Kontakt nawiązałam - na PW podałam nr telefonu zainteresowanej osoby![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...