Jump to content
Dogomania

Shila i Abby


pcheelkaa

Recommended Posts

Proszę o pomoc.. :( Wiem, że Shila jest malutka ale już mnie to wykańcza.. odbiło jej i nie chce isc na smyczy, masakra siedzi i cokolwiek by się nie robiło ona się nie ruszy.. za smaczkami przejdzie tyle dopóki nie dostanie i znów siedzi.. stanowczo gdy idę ona i tak się nie ruszy można ciągnąć ją jak bawoła jakiegoś..  

Spuściłam, ładnie szła i nagle odbicie i biegła przed siebie wołałam wydurniałam się ale nic .. musiałam ją dogonić.. czuje, że wogóle się do mnie nie przyzwyczaja.. i tak łatwo powiedzieć wyrośnie itd.. ale bardzo mnie to przytłacza.. może za wiele od niej wymagam?

Proszę o jakieś rady..

Link to comment
Share on other sites

no to sie zaczyna hehe umnie hapcior ma w nosie wlołanie jak ja spuszcze moge sobie wołac a ona głucha jak pień ale sprubuj na długiej lince ze smakiem przywoływanie jej powinna zajarzyc ze jak podejdzie dostanie smaka, a co do chodzenia na smyczy puśc przed nia abby a wystrzeli jak torpeda za nia moze czegos sie wystraszyła ?? nie marudzi ze jest malutka odpowiednia na swoj wiek ja marudziłąm ze psiuta za chuda ale mnie hodowczyni postawiła do pionu :D moze ona ma sylwetke sportowa nie musi byc wysoka moze bedzie niska i smukła ..... i niema co cie wykaniczać rozwija sie dobrze 

Link to comment
Share on other sites

no to sie zaczyna hehe umnie hapcior ma w nosie wlołanie jak ja spuszcze moge sobie wołac a ona głucha jak pień ale sprubuj na długiej lince ze smakiem przywoływanie jej powinna zajarzyc ze jak podejdzie dostanie smaka, a co do chodzenia na smyczy puśc przed nia abby a wystrzeli jak torpeda za nia moze czegos sie wystraszyła ?? nie marudzi ze jest malutka odpowiednia na swoj wiek ja marudziłąm ze psiuta za chuda ale mnie hodowczyni postawiła do pionu :D moze ona ma sylwetke sportowa nie musi byc wysoka moze bedzie niska i smukła ..... i niema co cie wykaniczać rozwija sie dobrze 

 

 

Podbudowałaś mnie trochę :) Poszłam z nią na szelkach + flexi i smakami.. trochę lepiej. Bedziemy ćwiczyć. Narazie z Abby wychodzą osobno, bo wtedy Abby jest ważniejsza ode mnie. Więc na jakiś czas będą osobno.. 

A co sądzisz o psim przedszkolu, u nas rusza od kwietnia i kosztuje 250zł, zastanawiam się..

Link to comment
Share on other sites

sprubuj z tym przedszkolem .... ale wychodzi z dwoma na raz niech sie przyzwyczajają do chodzenia we dwie tobie to czasu zaoszczedzi a one beda miały frajde ze razem sie wyszalaeja.... potrenuj z nia codziennie narazie same z ta linka i smakiem a potem powoli zaczynaj przy abby ja tak z czortami robiłam trzeba znowu zaczac  bo głuchnie mi pies na wołanie 

Link to comment
Share on other sites

sprubuj z tym przedszkolem .... ale wychodzi z dwoma na raz niech sie przyzwyczajają do chodzenia we dwie tobie to czasu zaoszczedzi a one beda miały frajde ze razem sie wyszalaeja.... potrenuj z nia codziennie narazie same z ta linka i smakiem a potem powoli zaczynaj przy abby ja tak z czortami robiłam trzeba znowu zaczac  bo głuchnie mi pies na wołanie 

 

Trenujemy, od jutra na ostro bo mam wolne i cały week nasz :)

 

Piękne :)

 

Dziękujemy :)

 

Jeżeli nie masz zbyt dużych wydatków, to pewnie że idźcie. Na pewno na złe to nie wyjdzie ;)

 

W takim razie pójdziemy, a jest jakiś temat na dogo o psim przedszkolu? bo z chęcią bym poczytała ale nie mogę nic znależć 

Link to comment
Share on other sites



Widać pełnię szczęścia na tych pierwszych zdjęciach. Powodzenia w szkoleniu Shili! Na pewno wyjdzie jej to na dobre.

 

O tak wybiegane psy - to szczęśliwe psy :) Nie dziękujemy i nie zapeszamy ale już widzę różnicę w chodzeniu na smyczy, a to dopiero początek !

 



ciotka dawaj foty !!! młodej bo za duzo piszesz a mało focisz!!!!! :P

 

Ok ok ! już nie krzycz, zgrywam i wstawiam :P

 

 

Moja Shiloszka obecnie :

IMG_20150306_123434_zpsr7lonodd.jpg

 

i sesja przytulańców :

 

[url=http://s288.photobucket.com/user/pcheelkaa/media/20150307_234538_zpsbkhd0h5l.jpg.html]20150307_234538_zpsbkhd0h5l.jpg[/URL]

 

[url=http://s288.photobucket.com/user/pcheelkaa/media/20150307_234439_zpslikok40p.jpg.html]20150307_234439_zpslikok40p.jpg[/URL]

 

[url=http://s288.photobucket.com/user/pcheelkaa/media/20150307_233834_zpsucw1sqy1.jpg.html]20150307_233834_zpsucw1sqy1.jpg[/URL]

 

[url=http://s288.photobucket.com/user/pcheelkaa/media/20150307_234511_zpsa5ph5vdc.jpg.html]20150307_234511_zpsa5ph5vdc.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Poznała dziś kumpla czarnego labka w swoim wieku, się zakochała dziewczyna :) Mam nadzięję, że jeszcze spotkamy kumpla bo mała oszalała na jego punkcie hah (niestety zdjęcia nie mam)

 

I ostatni przytulaniec zdrajca:

 

[URL=http://s288.photobucket.com/user/pcheelkaa/media/20150301_152515_zps7ejdafuu.jpg.html]20150301_152515_zps7ejdafuu.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...