Jump to content
Dogomania

przyspieszony oddech


ore_sama

Recommended Posts

Mój pies od paru dni ma przyspieszony oddech. Jest to starszy ok 15-letni pies który ma problemy ze stawami. Dostaje zastrzyki na stawy raz na 3 tygodnie i jest ok, jednak jeżeli ból pojawi się wcześniej i nie zdążymy zareagować pies cierpi i w okresach bólu często ma przyspieszony oddech. Tym razem sytuacja jest podobna: wczoraj dostał zastrzyk i poprawia mu się jednak oddech dalej ma przyspieszony: ok 34 oddechy/min (mam wrażenie że bardziej niż zwykle) i mam wrażenie że dłużej się to utrzymuje. Czasem też dyszy, taj jakby było mu gorąco (faktem jest że chyba zrobiło sie trochę cieplej) Proszę Was o jakąś opinię na ten temat, bo zaczynam się martwić... Reszta jest normalnie, ma apetyt, nie jest osowiały, ani nic. Co o tym sądzicie? Powinnam się martwić, czy przesadzam?

Link to comment
Share on other sites

on tak zawsze ma jak go boli a ja zawsze panikuje, zwłaszcza jak to jest bardziej natężone (tak jak ostatnio) teraz już lek działa i pies jest jak nowy, chodzi, ładnie prosi, gdy tylko wychodzę, on też chce iść ze mną a po wieczornym jedzeniu ma nadzieję że coś porobimy (bo wtedy są smakołyki) Mam nadzieję że teraz już będzie dobrze, bo zawsze jak on się źle czuje to strasznie się o niego martwię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...