Jump to content
Dogomania

Biały Bokser Buba-prosimy o pomoc w zakupie klatki-w przeciwnym razie bedzie oddany


Pumcia

Recommended Posts

Mam bardzo złą wiadomość.Nowi państwo Buby chcą go oddać.Demoluje wszystko,nawet jak zostanie na dwie minuty sam.Proponowałam klatkę,nawet obiecywałam pomoc finansową w razie zakupu.Niestety...Pilnie musimy coś dla niego znalezć.Nie mogę go na chwilę obecną zabrać do siebie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To straszne:(:(
I co teraz?
Chciałam dzisiaj wyciągnąć Collaczkę pogryzioną ze schronu Katowickiego ale nawet jak bym wzieła Bubu-czy to coś da?
Tydzień nie wychodziłam sama z domu,brałam go ze sobą wszędzie.
Z Elbląga była w rezerwie chętna dogomaniaczka-zaraz sprawdzę jej nick.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pumcia']Ci panstwo prawdopodobnie jutro beda chcieli go przywiesc:-( :-( :-( .[/quote]

Dziewczyny i co teraz u mnie zapozno mam 3 zwierzaki nowe dodatko moja kopszatniczka urodzila 4 male do mnie do domku w ostatnim tygodniu trafiy krolik swinka 2 i kot kota w tygodniu zabiora nowi wlasciciele ale ja sobie nie poradze ze wszystkim mam 3 pokoje a zwierzakow na ten moment jest 12 2 dzieci i maz nie wiem moze cos poszukam ale nie obiecuje ze cos znajde

Link to comment
Share on other sites

ojej:-( , przykro,że z powodu demolek psiak znowu straci zaufanie do człowieka:-( . czy nie mogą o niego powalczyć , czy naprawdę pogryzione drzwi, kanapa, buty , czyli zwykłe przedmioty ważniejsze są od tęskniącego boksiowego serduszka:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paola06']Wyżarł im podłogę,zniszczył ściany po których skakał,wygryzł dziury w tapczanie, i.t.d.:(
anyk1:(:(:(-szukamy dalej.[/quote]


Jesli mam wam pomoc to podpowiem wam 2 rzeczy to musi byd domek z ogrodkiem a w ogrodku kojec bo inaczej bedzie zawsze oddawany
rozmawialam z mezem powiedzial ze bron boze wtedy chcial a teraz nie chce ach ci faceci:-( ale ja go rozumiem boji sie ze nie damy rady bo podejzewamy ze jestem w ciazy ale wiecej bede wiedziala za jakis tydzien

Link to comment
Share on other sites

Pan musi isc na operacje bajpasow do Zabrza,cos mu sie pogorszylo ze zdrowiem,a pani jest oddzialowa o osrodku dla osob niepelnosprawnych i przez 9 godz nie mialby kto z nim wyjsc.Co prawda prace ma min od domu ale nie moze sie wyrwac.Buba strasznie wyje kiedy jest sam...Wszystko sie tak strasznie pokomplikowalo:-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Szukamy domku dla Bubu , który jest uroczym bokserkiem-co potwierdzają nowi państwo.
Jest ujmujący w kontakcie z człowiekiem,całuśny i co tylko.
Nawet państwo spuszczali go na spacerkach po lesie ze smyczy,i nie dość że sie pilnował , to jeszcze grzecznie wracał:) Cud-miód!!!
Ale NIECIERPI samotności:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anyk1']Jesli mam wam pomoc to podpowiem wam 2 rzeczy to musi byd domek z ogrodkiem a w ogrodku kojec bo inaczej bedzie zawsze oddawany
rozmawialam z mezem powiedzial ze bron boze wtedy chcial a teraz nie chce ach ci faceci:-( ale ja go rozumiem boji sie ze nie damy rady bo podejzewamy ze jestem w ciazy ale wiecej bede wiedziala za jakis tydzien[/QUOTE]

A co w zimie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paola06']A co w zimie?[/quote]


kochana w zime tacy ludzie maja ogronme piwnice a nawet jesli komus by zalezalo mogby mu wybudowac prowizoryczny buddynek w kojcu


mooge sie dowiedziec czy fubdacja patmos moglaby cos zalatwic jest to fundacja zajmujca sie pomoca dzieciaka niepelnosprawnym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...