Jump to content
Dogomania

skup calych miotów - po co?


eurydyka

Recommended Posts

Ja na jesieni kupowalam cale wyposazenie AGD do mieszkania, biegajac po roznych sklepach (od Media Markt po sklepy internetowe) w Warszawie i nigdzie nie natknelam sie na taka promocje.

Mam nadzieje, ze chocby ze wzgledow logistycznych ten proceder nie moze miec duzej skali....

Najbardziej przykry widok stanowi dla mnie caly miot pieskow w sklepach zoologicznych, ale o tym nie jeden raz byla juz mowa....

Jednym slowem - walka z wiatrakami.

pozdrawiam

Zeliika

Link to comment
Share on other sites

Nie tak dawno rozszedł się list po zarządach oddziałów, że takie są praktyki. I żeby uważać, nie sprzedawać psów dla sąsiada tego pana, co pzryjechał po pieska itd.

Sporo psów trafiło do Korei, nigdy tam nie zostały zarejestrowane, gdzie są można się tylko domyślać. Smacznego życzę.

Wielka Brytania i jeszcze jakieś równie cywilizowane państwo celowało w tych "gratisach" do drogich drobiazgów. Ten list był chyba nawet na dogomanii...

Gosia

Link to comment
Share on other sites

moge sobie wyobrazic niestety ta przyszlosc maluchow za granica:(

mam w ogole w zwiazku z tymi ludzmi skupujacymi problem, bo chce koniecznie 1 sunie z miotu z 20.01, ale wlascicielowi ta "skupicielka" powiedziala ze bierze caly miot albo zadnego

wlasciciel ma problem, bo z jednej strony woli sprzedac maluchy pojedynczo i wiedziec komu, a z drugiej strony ktos go juz wystawil chyba rok temu i nie wzial szczeniakow, mimo ze sie zapisal

teraz ma 4 dorosle jamniki (2 panie, 2 panow) i 6 maluchow, wyobrazacie sobie to stadko? mame chce wysterilizowac w bliskiej przyszlosci, tak mi wspominal, a mama jest piekna (dluuugi nos) i naprawde chcialabym wziac jedna z jej dziewczynek do siebie

wlasciciel powiedzial nawet ze jak znajde chetnych na inne maluchy to spusci z ceny, ale mi nie o cene tu chodzi, bo ona jest nie az tak wygorowana, ja chce tego malucha do domu wziac

znacie kogos kto chcialby male czarne podpalane jamniki? ten skup miotow mnie przeraza osobiscie i bede szukac chetnych na te jamniory, chociazby dlatego zeby nie byly skupione jak bydlo hodowlane

pzdr

eury

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

widze ze musze sie przypomniec dla dobra tych maluchow urodzonych 20 stycznia

powrzucalam ogloszenia o ich sprzedazy na rozne stronki, bo wlasciciel Tigry (mamy) zdecydowal, ze nie bedzie jej miotu sprzedawal w calosci

jutro jade wybierac swoja sunie, a za 2 tygodnie ja odbiore

az sie sama boje bo nigdy nie musialam wybierac (a sa az 3 sunie):)

mozecie popytac znajomych, czy nie chca malego jamnika? fajnie byloby znalezc im dom u dobrych ludzi

pzdr

eury

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Takie osoby nie powinno sie nazywać hodowcami to zwykli rozmnażaczy którym obojetny jest los szczeniąt wyprodukowanych przez siebie ,ważne jest dla nich to że kase zgarnęli i pozbyli się kłopotu a przy nastepnej cieczce znowu suke pokryją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...