Jump to content
Dogomania

Klubowa Wystawa Szpiców i Psów Ras Pierwotnych - 22.09.2012


Recommended Posts

[U][I][B]Psy - Dogs[/B][/I][/U]
[B]Klasa baby - Baby Class 2 148 - 149[/B]
POWER OF FREEDOM THE FUTURE IS OURS - 2
NERON NEKTAR PÓŁNOCY (FCI) - III BIS BABY! :multi:

[B]Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 150[/B]
QASHQAI Princes of North FCI -1

[B]Klasa młodzieży - Junior Class 6 151 - 156[/B]
ALBERTINO WOLF Linora Iceblue
OSKAR DOTYK PÓŁNOCY - 2
Winter Melody HEARTBREAKER - 1 , Mlodziezwy Zwycięzca Klubu ! C
VIPER SREBRO PÓŁNOCY - 4?
ALEKSANDER Syberyjska Dolina (FCI) - 3?
Nordic Blue VELVET STAR - nb

[B]Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 157 - 159[/B]
Zaltana Poetry In Motion - nb
GENTLEMEN of Cool Water - nb
TIGER SREBRO PÓŁNOCY - 1

[B]Klasa otwarta - Open Class 5 160 - 164[/B]
IMZADI IMPERO Princess of North - 4
RAMIR Dotyk Północy - 2
UNION z Pierwszej Ręki - 1
JERRY Eskimoski Domek - nb
Kristari's JOSE CUERVO - 3

[B]Klasa championów - Champion Class 3 165 - 167[/B]
Snowmist's Ontario Treasure - Zwyciezca Klubu, BOB, Best In show !!!:multi:
PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris - 3
CASINO ROYALE of Cool Water - 2


[U][I][B]Suki - Bitches[/B][/I][/U]
[B]Klasa baby - Baby Class 1 168[/B]
Winter Melody RUMOR HAS IT

[B]Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 169[/B]
BEFORE SUNSHINE Eskimo River - II Bis Puppy! :multi:

[B]Klasa młodzieży - Junior Class 7 170 - 176[/B]
AVRILLA Linora Iceblue - 1, zw.mł, NJwR, Młodzieżowy Zwyciezca Klubu, III bis junior! :multi:
OLIWIA Dotyk Północy -4?
Zaltana JUST DO IT
HANA DOTYK PÓŁNOCY - 3?
Winter Melody HERE COMES TROUBLE - 2
CAFE DE PARIS Blue Bricassat FCI
EAGLE EYE Silver Luck

[B]Klasa pośrednia - Intermediate Class 6 177 - 182[/B]
TESSA D.B.Arctic
TARA D.B ARCTIC -2
TOYA D.B. Arctic -3
La-Dam Latea MONONOKE - ex1, cwc, Zwycięzca Klubu 2012 :multi::loveu::loveu::loveu:
ONESTIA Princes of North FCI - 4
Arctic Friend WINTER QUEEN- nb
[B]
Klasa otwarta - Open Class 4 183 - 186[/B]
SALLY D.B ARCTIC - nb
BIEGNĄCA Z WILKAMI z Coyoacan FCI - 2
ROXY D.B.Arctic - 1
BE AMAZING STAR Eskimo River - 3

[B]Klasa użytkowa - Working Class 1 187[/B]
Aranka Zew Wolności - 1
[B]
Klasa championów - Champion Class 2 188 - 189[/B]
Arktogea QUEEN of SNOW - 2
EXTRAVAGANCE of Cool Water - 1

[B]Klasa weteranów - Veteran Class 1 190[/B]
Jagienka z Coyoacan FCI - Best in show weteran !:multi:

[URL]http://www.legend-of-the-spirit.pl/husky_index.php?pokaz=bydgoszcz_klubowa_2012_cala[/URL] Fotorelacja Rafał Krieger - ŚWIETNA ROBOTA! BRAWO!

Edited by guina
Link to post
Share on other sites

[U][I][B]Psy - Dogs[/B][/I][/U]
[B]Klasa baby - Baby Class 2 148 - 149[/B]
POWER OF FREEDOM THE FUTURE IS OURS
NERON NEKTAR PÓŁNOCY (FCI)

[B]Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 150[/B]
QASHQAI Princes of North FCI -1

[B]Klasa młodzieży - Junior Class 6 151 - 156[/B]
ALBERTINO WOLF Linora Iceblue - 5
OSKAR DOTYK PÓŁNOCY - 2
Winter Melody HEARTBREAKER - 1 , Mlodziezwy Zwycięzca Klubu !
VIPER SREBRO PÓŁNOCY - 3
ALEKSANDER Syberyjska Dolina (FCI) - 4
Nordic Blue VELVET STAR - nb

[B]Klasa pośrednia - Intermediate Class 3 157 - 159[/B]
Zaltana Poetry In Motion - nb
GENTLEMEN of Cool Water - nb
TIGER SREBRO PÓŁNOCY - 1 CWC

[B]Klasa otwarta - Open Class 5 160 - 164[/B]
IMZADI IMPERO Princess of North - 4
RAMIR Dotyk Północy - 2
UNION z Pierwszej Ręki - 1 CWC
JERRY Eskimoski Domek - nb
Kristari's JOSE CUERVO - 3

[B]Klasa championów - Champion Class 3 165 - 167[/B]
Snowmist's Ontario Treasure - Zwyciezca Klubu, BOB, Best In show !!!
PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris - 3
CASINO ROYALE of Cool Water - 2


[U][I][B]Suki - Bitches[/B][/I][/U]
[B]Klasa baby - Baby Class 1 168[/B]
Winter Melody RUMOR HAS IT

[B]Klasa szczeniąt - Puppy Class 1 169[/B]
BEFORE SUNSHINE Eskimo River - II Bis Puppy!

[B]Klasa młodzieży - Junior Class 7 170 - 176[/B]
AVRILLA Linora Iceblue - 1, zw.mł, NJwR, Młodzieżowy Zwyciezca Klubu, III bis junior!
OLIWIA Dotyk Północy -4?
Zaltana JUST DO IT
HANA DOTYK PÓŁNOCY - 3?
Winter Melody HERE COMES TROUBLE - 2
CAFE DE PARIS Blue Bricassat FCI
EAGLE EYE Silver Luck

[B]Klasa pośrednia - Intermediate Class 6 177 - 182[/B]
TESSA D.B.Arctic
TARA D.B ARCTIC - 2
TOYA D.B. Arctic - 3
La-Dam Latea MONONOKE - ex1, cwc, Zwycięzca Klubu 2012
ONESTIA Princes of North FCI - 4
Arctic Friend WINTER QUEEN- nb (niestety nieszczęśliwy wypadek pokrzyżował nam plany i nie udało nam się dotrzeć)
[B]
Klasa otwarta - Open Class 4 183 - 186[/B]
SALLY D.B ARCTIC - nb
BIEGNĄCA Z WILKAMI z Coyoacan FCI - 2
ROXY D.B.Arctic - 1 CWC
BE AMAZING STAR Eskimo River - 3

[B]Klasa użytkowa - Working Class 1 187[/B]
Aranka Zew Wolności - 1
[B]
Klasa championów - Champion Class 2 188 - 189[/B]
Arktogea QUEEN of SNOW - 2
EXTRAVAGANCE of Cool Water - 1 CWC

[B]Klasa weteranów - Veteran Class 1 190[/B]
Jagienka z Coyoacan FCI - Best in show weteran !


Dopisałem to co wiem :)

Link to post
Share on other sites

[SIZE=2][B]To był wspaniały dzień!!!

Ogromne gratulacje dla [SIZE=3][COLOR=#ff0000]wszystkich[/COLOR][/SIZE] zwycięzców!!!![/B][/SIZE] ;)

:multi::multi::multi:[COLOR=#006400][SIZE=3]Szczególnie dla Kasi i Ewi, dla Ewelinki i Kamila, Lidki i Rafała, Izy, Ewy i Jose [/SIZE][/COLOR]:multi::multi::multi:

[SIZE=3][COLOR=#b22222]a także dla DB ARCTIC - za Najlepszą Hodowlę SH w Polsce[/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi:

[SIZE=2][B]Atmosfera była fantastyczna, mimo kiepskiej pogody.[/B][/SIZE]

Edited by A&A
Link to post
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']A czy może ktoś napisać coś więcej o konkurencjach hodowlanych? Jakie psy brały udział, jakie hodowle, reproduktor, suka hodowlana i kto wygrał w tym roku????[/QUOTE]

Najlepsza hodowla
brały udział Dotyk Północy i DB Arctic - DB Arctic wygrał

Najlepszy reproduktor
brały udział Casino Royal of Cool Water i Pacyfick Skyline Galladria Novitaris

wygrał Pacyfick Skyline Galladria Novitaris


Najlepsza suka w katalogu jest tylko Arktogea Queen of Night


Para były chyba 3 ale nie jestem pewna które

Link to post
Share on other sites

[SIZE=3][B][COLOR=#b22222]NAJLEPSZA PARA HODOWLANA WYSTAWY[/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000]Casino Royale Of Cool Water & Ekstravagance Of Cool Water[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]W tym roku było tak, że na konkurencje finałowe wychodziły [COLOR=#008000]WSZYSTKIE[/COLOR] rasy,
a więc w konkurencjach - grupa hodowlana np[/SIZE].

[SIZE=3]I miejsce miał [B][COLOR=#b22222]Asiaczek[/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=#b22222], [/COLOR]
[SIZE=3]II miejsce [B][COLOR=#b22222]DB Arctic[/COLOR][/B][/SIZE]

[SIZE=3]w konkurencji na reproduktora [COLOR=#b22222]Pacyfik[/COLOR] miał miejsce [COLOR=#b22222]III,[/COLOR] pierwsze miał któryś z psów Basenji zdaje się.[/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nie było konkurencji w poszczególnych rasach.[/COLOR][/SIZE]

Link to post
Share on other sites

[B][SIZE=2]Ogromne gratulacje dla [/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=3]wszystkich[/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=2] zwycięzców!!
[/SIZE][/B][COLOR=#006400][SIZE=3]Szczególnie dla Kasi i Ewy, Ewelinki i Kamila, Lidki i Rafała, Izy, Ewy i Jose [/SIZE][/COLOR]:multi::multi::multi:
[SIZE=3][COLOR=#b22222] DB ARCTIC - za Najlepszą Hodowlę SH w Polsce i Marka za Najlepszego Reproduktora SH[/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi:

Link to post
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim za gratulacje :) Jestem niezwykle szczęśliwa bo to dla nas ogromny sukces! Dzięki zwłaszcza dla Kamila bo to od ubiegłej soboty mój nowy czarodziej ringu :) Dziękujemy wszystkim za miła atmosferę, naprawdę fajna wystawa i składamy gratulacje zwycięzcom i tym co odnieśli mniejsze i większe sukcesy!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...