Jump to content
Dogomania

KLARA - sikała ze strachu - warto pomagać - MA DOM :))


kama210

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak to tkwi głęboko w psinie,krzywdy,którą wyrządził człowiek trudno zapomnieć,ja też mam sunię po przejściach jest u mnie już pięć lat a jeszcze są momenty,ze kłapie pyszczkiem i ma lęki trzeba okazać dużo cierpliwości i miłości,oby Klarka znalazła dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Jestem u Was nowa,czasem czytałam,ale nie doszłam do rejestracji.
Na FB zdeklarowałam się na kilka złotych na Klarę,przelałam chociaż 25.00.Będę sledziła z Wami jej losy i trzymała kciuki....

Edited by boa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='boa']Hej!
Jestem u Was nowa,czasem czytałam,ale nie doszłam do rejestracji.
Na FB zdeklarowałam się na kilka złotych na Klarę,przelałam chociaż 23.00.Będę sledziła z Wami jej losy i trzymała kciuki....[/QUOTE]

Super, ze jestes...:):)
Witamy bardzo serdecznie....:)

Link to comment
Share on other sites

jakby ktos mi wczoraj powiedział ze w podrózy spędzimy 12 godzin to bym mu się kazała puknąć w głowę ..

wyjechaliśmy z pudzianem o 9 rano wróciliśmy przed 21 ...

tak zaplanowałam wszystko żeby jak najbardziej zaoszczędzić na kosztach transportów, żeby nie powielać i płacić kolejno za każdy ..... dzisiaj przy okazji przetransportowaliśmy 4 sunie z Szydłowca ... w 3 różne miejsca ...

jedna z nich załapała się "na krzywy r..... " .... zabraliśmy ją bez deklaracji .. ale ma poważne zapalenie po sterylizacji ..a w Punkcie nie ma odpowiedniej opieki .. licze że znajdzie się dla niej BDT .. wiem ..."nadzieja matką głupich .." ..

[B] ale dzięki Waszemu wsparciu przynajmniej Klara jest w miarę bezpieczna finansowo ..dziekuję w jej imieniu..[/B]

i tym samym zawsze zwiększa się szansa dla innej ..

pudziana auto zrobiło dziś 420 km ,,,, samochód się sprawdził ...ufffff


[B]to I częśc transportu ...[/B]

Klara ..wystarszniec ..dopiero pod koniec dwóch godzin podroży odważyła się położyć na siedzeniu .. większość drogi wisiała przednimi łapami na podłodze a duupsko na siedzeniu ...

pepsi zabrana przez nas w lutym tego roku w zaawansowanej ciąży - w te największe mrozy co były , razem z siostrą .. - czarnulka - zmieniła DT ..z kojcowego hoteliku na domowe DT .. dzieki temu poznamy jak się zachowuje w domu , czy zachowuje czystośc , czy lub koty ... jej siostrzyczka - Cola znalazła już dom ...


Ada / w kubraku/ - ta co się załapała przy okazji ... pojachała dalej ..

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KWQf_qigNF8/UDU3Gw0Wh1I/AAAAAAAAAd8/8dr3UO5bY0s/s512/DSC01897.JPG[/IMG]

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']O kurde....ale ekipa....:)
Pudzian....:) spoko wozek....[/QUOTE]

Ta spoko :) haha

Na zdjęciu pod Klarą widać taką "kupkę" czegoś. To części w razie "W" jakby sie koło urwało czy cuś.
Ale nie moge narzekać bo dojechał, wrócił. A tak to usłyszy i sie zepsuje a ja już kasy na części nie mam :D hahahaa

A może go ktoś chce kupić. Jest na sprzedaż a jak widać psy się w nim czują bardzo dobrze wręcz rewelacyjnie i nawet pawi nie puszczają. Czyżby to z jakiejś obawy przed stanem technicznym samochodu :) haha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boa']A co z tą sunią w kubraczku,z zapaleniem?[/QUOTE]

witam serdecznie nową dogo - Cioteczkę :))) na wydarzeniu Klary n fb uzupełnię wszystkie info ..ale ostatnio nie starcza mi czasu na to wszystko ..tyle psów dookoła w Szydłowcu potrzebuje pomocy i pokazania ich światu ..

Ada pojechał do płatnego hoteliku .. jak napisałam nie była planowana .. poszła na miejsce Milvy którą zabierałam w ten sam dzień i zawoziłam do nowego domu ..

w drodze do Warszawy podjechaliśmy do weta ..dostała zapas antybiotyków na 5 dni .. stan zapalny musi być kontrolowany ciągle czy się nię powiększa .. ja będzie się babrać będzie konieczne czyszczenie rany ..

Album Ady na fb - [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.376405565765607.86761.341541309252033&type=1[/URL]

[quote name='Aimez_moi']Odwiedzam Klarcie.....jak tam strachulec sie miewa?[/QUOTE]

[quote name='abra43']Czy coś wiadomo,jak Klarcia w DT?[/QUOTE]

Klara starchulec ..jak na dzień pobytu w nowym otoczeniu , w nowym towarzystwie psów i ludzi .. jest dość pozytywnie nastawiona ..

"chce ale się boi ".. .. szuka kontaktu ..ale niemrawo jej to jeszcze idzie .. ale najważniejsze że chce ...

ma dobry apetyt ...

w Punkcie gdzie była inne suki odważniejsze od niej odganiały ją od jedzenia .. jej zostawały resztki ..
jest chudziutka .. widać jej żebra ..

teraz musi nabrać ciałka i się wzmocnić ... i będziemy myśleć potem o sterylizacji ..


........................zdjęcia wczorajsze ...

w albumie - [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.375519392520891.86501.341541309252033&type=1[/URL]



wstawiam kilka :)

taki mam piękny pychol

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/603450_382057001867130_1114094545_n.jpg[/IMG]

obserwujemy ...

[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/574805_382056875200476_37553915_n.jpg[/IMG]

... Klara to uległa sunia do ludzi ... to dobrze jej wróży ..

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/559161_382057125200451_648774138_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/196679_382057285200435_421418466_n.jpg[/IMG]


................. po ponad godzinie oswajania jej z nowym otoczeniem .. jak obserwowałą inne psy nie bojące się ludzi .. zaczęła się jakby bardziej otwierać ..

[B]ale jeden gwałtowniejszy ruch czy głośniejsze słowo ... znowu było ogon pod siebie i próba ucieczki nie wiadomo dokąd ..byle z dala od "zagrożenia" [/B]

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/551009_382057395200424_1027878244_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kama, śliczne zdjęcia! U Klaruni wszystko ok. Jeszcze trochę pracy i psica będzie rozchwytywana. Na razie, pomimo, że się sporo wyluzowała, jest stres. Bardzo fajne jest to, że Klara nie jest agresywna. Reaguje ząbkami, kiedy się boi. I to zarówno do psów, jak i do nas. Stara się bardzo przystosować do psów. To będzie bardzo fajna, charakterna i wspaniała sunia.

To 4 zdjęcie rwie serce. Biedna, mała wystraszona :(

Link to comment
Share on other sites

wstawiam w mieniu Klarci :) zestawienia finansowe ...

panna nawet nie wie że dzieki pomocy wielu osób grzeje duupsko poza boksem w zgiełku psów ..


[COLOR=#b80047][SIZE=4][B]Deklaracje dla KLARCI :[/B][/SIZE][/COLOR]


[B]abra43 – 20 zł [/B] - wpłacone za miesiąc - I ,
[B]maja7 – 20 zł [/B] - wpłacone za miesiąc, - I ,
[B]Aryste[/B] – 20 zł
[B]cancer43[/B] - 10 zł -wpłacone za miesiąc - I, II, III

[B]Ania z Szydłowca[/B] – 30 zł
[B]Martyna Ż[/B]. - 20 zł - wpłacone za miesiąc – I
[B]Bożena P.[/B] - 20 zł - wpłacone za miesiąc – I,


[B]suma DEKLARACJI : 140 zł ….......[COLOR=#c5000b] [SIZE=4]BRAK 110 zł deklaracji [/SIZE][/COLOR][/B]


[SIZE=4][B]wpłaty jednorazowe :[/B][/SIZE]


16.08 - Danuta L.Gdańsk – 50 zł
22.08 - abra43 i maja7 – 10 zł
22.08 - Danuta L. Gdańsk – 50 zł
22.08 - NusiaiJa - 50 zł


[COLOR=#000000][SIZE=3][B]suma wpłat jednorazowych : 160 zł :)))[/B][/SIZE][/COLOR]



[SIZE=4][B]wpłaty na DT :[/B][/SIZE]


[COLOR=#ff3333][B]1 miesiąc w DT /22.08 – 22.09 /[/B][/COLOR]
17.08 - Martyna Ż. - 20 zł
20.08 - Bożena P. - 23 zł
22.08 - abra43 – 20 zł
22.08 - maja7 – 20 zł
22.08 - cancer43 - 10 zł

[B]suma wpłat za I miesiąc : 93 zł [/B]... [B][COLOR=#ff0000]brak 157 zł do zapłaty za I miesiąc [/COLOR]
[/B]

[SIZE=3][B]DZIĘKUJĘ wszystkim za wsparcie dotychczasowe !!![/B][/SIZE]


mam nadzieje że się uzbiera dla Klarci pomoc ...

Edited by kama210
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...