Jump to content
Dogomania

Dobermanka Sherry. MA JUŻ NOWY DOM!


mulberry

Recommended Posts

No więc tak. Jako że dziewczynka mądra i szybko łapie o co nam starym chodzi, to w sumie to co pisałam wczoraj już nieaktualne. Schody ZDOBYTE, łóżko ZDOBYTE, upierdliwy dobiks- praaawie obłaskawiony, jeszcze tylko ostrzegawczo burczy i nochal marszczy jak za blisko podejdzie do jego kanapy. Aha i zapomniałam wczoraj dodać,że mała jak to baba- zafascynowana lustrem:lol:. Na nic moje latanie ze szmatą i mycie śladów po nosie- chyba odpuszczę aż przestanie ją to tak fascynować. No i śmieje się w taki cudowny sposób.Ma wiecznie zadowolony ryjek. Zjadła już dzisiaj śniadanko, zaliczyła spacer,obstawiła się zabawkami i śpi smacznie...w nogach na łóżku. Muszę się bardzo pilnować,żeby temu słodziakowi nie pozwolić wejść sobie na głowę bo potem mi z niej nie zlezie....:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Cześć,
Pilnie potrzebujemy wsparcia dla Nerona - to jego jedyna szansa. Czy możecie nas wesprzeć, choćby duchowo?... :)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230998-Neron-pilnie-szuka-DT-DS-ma-czas-do-1-wrze%C5%9Bnia%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230998-Neron-pilnie-szuka-DT-DS-ma-czas-do-1-wrze%C5%9Bnia%21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To bardzo mądra dziewczynka, dużo obserwuje. Nie szczeka na byle co i bez powodu tak jak moje potffory. A dzisiaj minął tydzień jak jest u nas:loveu:. Normalnie rozbraja mnie jak się wtula w ręce, byle kiedy podejdzie, byle się przytulić.Zasypia na kanapie z głową na moich kolanach. W nocy śpi w swoim koszyku ale koszyk musi stać tuż przy łóżku, inaczej chodzi w tę i z powrotem. No i ten pies,który całe życie spędził w kojcu- nie chce za nic w świecie tam zostać,za to w domu zostaje bez jednego kwiknięcia. Apetyt ma doskonały ale oczywiście to co w innej misce jest lepsze:razz:. Pozdrawiamy serdecznie. Dziękuję, Pani Agato za moją małą bobinkę:loveu:

Edited by dobermaniaczka
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam ponownie. Cherry już jest po sterylce, właśnie odpoczywa po zabiegu. Mam nadzieję,że nie będzie miała żadnych powikłań po operacji. Stresa miałam pewnie większego niż Ona:oops:. A co u nas?Mała jest super psem, żywiołowa, istny wulkan nie do zamęczenia:lol:. Trochę się stresuje nowymi miejscami i sytuacjami ale pracujemy nad tym. No i cały czas uczy się normalnego chodzenia na smyczy- cały czas ciągnie jak taran,jakby była w transie. Ale powoli i tego się nauczy, w końcu jest u nas dopiero 2,5 miesiąca.Pozdrawiamy serdecznie:smile::smile::smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...