Jump to content
Dogomania

Dr Marcin Mikusz - jakieś opinie?


Marta67

Recommended Posts

Witam, czy ktokolwiek z dogomaniaków ma może jakieś informacje o doktorze Mikuszu? Ma przeprowadzić sterylizację mojej sunii aczkolwiek google nie wypluwa nic, wyszukiwarka na dogo też nie. A mimo wszystko wolałabym mieć jakieś pojęcie o tym, w czyje ręce chce oddać mojego psa na zabieg.
Będę wdzięczna za jakieś opinie :Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Marta67']Witam, czy ktokolwiek z dogomaniaków ma może jakieś informacje o doktorze Mikuszu? Ma przeprowadzić sterylizację mojej sunii aczkolwiek google nie wypluwa nic, wyszukiwarka na dogo też nie. A mimo wszystko wolałabym mieć jakieś pojęcie o tym, w czyje ręce chce oddać mojego psa na zabieg.
Będę wdzięczna za jakieś opinie :Rose:[/QUOTE]

Nie wiem nic o nim.Zjakiego miasta on jest?
Ale bardzo Cię cenię,że tak dbasz o swojego psa.
Spróbuj sie dowiedzieć jednak.
Znajomi dali w Poznaniu do złej kliniki pieska,
otrzymali go z powrotem w kartoniku,mimo że sprawa nie była zbyt poważna.I tego już sie nie odwroci.Moze w ten sposób
ochronimy wiecej psów przed niedouczonymi
czy takimi którzy nie powinni nigdy pracować w tym zawodzie,Tak jak są strony o "czarnych kwiatkach'czy cos podobnego czyli zlych domach tymczasowych,powinny powstać o złych weterynarzach.Jak nie będa nagłasniani to nie mają żadnych bodzcow,żeby sie zmienic lub zeby nie pracowali w tym zawodzie

Link to comment
Share on other sites

Co jest bardzo wazne ,gdyz bardzo czesto weterynarze przeprowadzaja "kastracje "suczek ,ale w praktyce robia blad w sztuce czyli nie usuwaja z niedokladnosci czesci jajnika (jajowodu)co powoduje ,ze suczka niby jest kastrowana ,a ma cieczke ,moze dostac ropomacicze,czy zachorowac raka.Jedyna pozytywna sprawa jest ,ze suczka nie zajdzie w ciaze bo nie ma macicy.Za te bledy opiekunowie placa tj.za udana kastracje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...