Jump to content
Dogomania

Ciągłe wypadanie sierści


Aleksa.

Recommended Posts

hej ;)

Mam pewien problem. Mam sunie pseudo husky, od jakiegoś miesiąca mamy straszny problem z wypadaniem sierści. Jest to już nie do zniesienia :shake::shake: Dziennie wyczesuje jej minimum garść włosów :-( a to i tak na nic, dotknie łóżka jest cale w sierści, czy jak ja pogłaszcze to strasznie z niej leci .. nawet w miejscu gdzie się położy.. Cały dom jest w jej sierści nie nadążam już z odkurzaczem.



Czy to jest wina karmy ? :roll: wcześniej jakieś 3 miesiące temu dawałam jej tabletki, ale niewiele pomogło, zresztą to nie był aż tak problem.. wtedy wystarczało wyczesanie


Je karme Brita

Link to comment
Share on other sites

być może skład aminokwasów,bialka jest nie wystarczający dla twojego psa.mozna sie wspomóc róznymi preparatamizawierajacymi dobry skład aminokwasów niezbedny psom w okresie wymiany włosa.co dbialka-nie chodzi oczywiście o nadmierne skarmianie białkiem,ale odpowiednią ilościa tego składnika w karmie

Link to comment
Share on other sites

jeżeli problem zaczął się niedawno to może jest coś nie tak ze zdrowiem, możesz zrobić u weta podstawowe badanie może coś wyjdzie

co do kłaków wszędzie:
-możesz zmienić karmę na lepszą ja miałam tak samo z brita zmieniłam na taste of the wild i zmiana była ogromna
-raz w tygodniu żółtko gotowane
-siemię lniane to chrupek
- codziennie oliwa
- możesz podawać tran
- wyczesuj go furminatorem albo zgrzebłem ja używam takiego:
[url]http://germapol.istore.pl/pl,product,1312439,trymer,coat,king,uchwyt,drewniany,99m52510.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

W czasie gdy gubi sierść jest czesana 2 razy dziennie ;) i wyczesuje reklamówkę spokojnie ;) teraz coraz zimniej, więc problemu nie mamy :)

a sierść wygląda tak :)

[IMG]http://imageshack.us/a/img132/621/dsc9855c.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img528/7923/dsc9676s.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wygląda ślicznie :) Spróbuj może z efa oile - każdemu polecam, bo bardzo łatwo się podaje, a co najważniejsze - działa! Daję moim chłopakom od czasu jak wyszło jakieś zapalenie skóry i już się nie drapią. A włos jest lśniący i mięciutki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='gryf80']być może skład aminokwasów,bialka jest nie wystarczający dla twojego psa.mozna sie wspomóc róznymi preparatamizawierajacymi dobry skład aminokwasów niezbedny psom w okresie wymiany włosa.co dbialka-nie chodzi oczywiście o nadmierne skarmianie białkiem,ale odpowiednią ilościa tego składnika w karmie[/QUOTE]

Białko to aminokwas . Białko jest zbudowane z łańcucha aminokwasów .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...