Jump to content
Dogomania

~CEZAR~piekny pregowany mlody bokser-psi aniolek warszawa/MA DOM


Kostek

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niestety nie:( jesli mozesz dodaj moze w aukcji moj numer telefonu i dopisek zeby osoby obserwujace nie robily nadzieji lub sie chociaz kontaktowaly...strsznie mnie to denerwuje za kazdym razem gdy ktos oglada aukcje aniolkow z azylu chodze z telefonem przy kuprze a ten milczy:( ani maila ani telefon nawet smsa nic cisza:(

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Cześć. Mam na imię [B]Cezar[/B]. Tzn tak mnie nazwali tu gdzie jestem, a wcześniej nie pamiętam jak się nazywałem… sięgam pamięcią do nie dawnych czasów… było zimno, ciężko, byłem głodny, spragniony, przepędzany z miejsca na miejsce. Życie nauczyło mnie walczyć, aby przetrwać. Ktoś (być może mój dawny właściciel – nie wiem, bo nie chce tego nawet pamiętać) założył [B][SIZE=5]mi drut na szyję i wyrzucił[/SIZE][/B]. Biegałem z tym drutem po lesie, bo tylko tam mogłem znaleźć schronienie. [SIZE=5][B]Wbijał mi się w ciało i bolało mnie[/B][/SIZE] jak ch… [/SIZE][/FONT]
[SIZE=4][FONT=Times New Roman]Zobaczyłem człowieka… choć mój wygląd stwarza pozory, że jestem agresywny, to tak nie jest. Podbiegłem, on zobaczył moją pokaleczoną szyję… zawiózł mnie do Azylu pod Psim Aniołem. Obiecał mi szybko znaleźć dom, jednak po krótkim czasie zainteresowania mną, już go więcej nie widziałem. W azylu jestem od 25 lutego 2007r! już tyle czasu i prócz miski i spacerów nie mam nic… [B][SIZE=5]chciałbym, aby ktoś się mną zajął[/SIZE][/B]. Chciałbym być też tym jedynym, ponieważ moja tułaczka jak już wspomniałem nauczyła mnie walczyć o życie. Nie lubię innych psów. Nie sprawiam większych problemów na spacerach, ładnie chodzę na smyczy. Dużo jem [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] ponieważ moje ciało to zbitek mięśni [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4][B]Pragnę znaleźć ludzi, którzy wychowają mnie bazując na miłości i pewnych zasadach. Jak przystało na „boksera” kocham ludzi, ale zwierząt nie lubię… jestem młody, więc może mam jeszcze jakieś szanse na znalezienie domu…[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Przebywam w Azylu pod Psim Aniołem w Warszawie – Falenicy (0 22) 612 62 97 lub 503 940 841, ewentualnie 504226339. gorąco proszę o dom… [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

i co? pewnie nikt nie dzwonił :( aukcja kończy się za 4 godziny :(
oczywiście wystawię następną, albo podmienię pieski na allegro jeśli szczeniaczek śmietnikowy pójdzie do domku

Piesku, ty przecież taki piękny jesteś - potrzebny ci tylko mądry Pan

Link to comment
Share on other sites

dostałam takiego maila z allegro:

"Piesek jest po [B]amstaffie[/B], widac to szczegolnie w konturach pyszczka, budowie przednich lap. Bardzo ladny psiak. Mam nadzieje, ze szybko znajdzie dobry dom, pozdrawiam."

jak uważacie, zmienić tytuł aukcji na mix amstaffa i boksera?

Link to comment
Share on other sites

jego agresje do psow spokojnie mozna opanowac,chlopak bardzo szybko sie uczy i robi duze postepy wie ze jak wychodzi na spacer to ma byc grzeczny gdy przechodzi pies obok niego to nie leci z zebami,oczywiscie do zabaw jeszcze daleko mozliwe ze nigdy nie bedzie sie bawil z innymi psami ale jak dla mnie jest normalnym psiakiem do opanowania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...