Jump to content
Dogomania

Pilne! Porzucony BEAGLE z Bydgoszczy ma już domek. Zbieramy na szczepienie i podróż.


jovanna

Recommended Posts

No wiec Cloe ma juz te domek zapewniony, czekaja tam na nia. Jutro po popoludniu bedzie wysterylizowana. Denerwuje sie. Zbieram pieniazki na ta sterylke bo mi jeszcze troche zabraklo. W zasadzie to po niej bede pod kreska bo chce jeszcze ja szczepic i zawiezc osobiscie do domku docelowego...Skad wziasc kase ech...:(...Sama ledwo zipie....

Link to comment
Share on other sites

Dzis Cloe bryka... Musze pilnowac zeby po schodach nie biegala...Angie za nia lazi...Wdzianko jej troszke przeszkadza momentami siada na dupsko i kombinuje jakby to cos z siebie zdjac. Nie lize sie zabardzo i nie szarpie taka bezradna jest. Apetyt ma straszny i pragnienie jak zawsze duze. Pozniej moze pstrykne fotki z ogrodka bo fajnie wyglada jak tak chodzi w tym sexi wdzianku. ludziska az przystaja przy plocie i sie dziwuja co to za stwor. :evil_lol: Wieksza czesc dnia mala przesypia... To dobrze. Reszta relacji pozniej dla zainteresowanych, ale tu ich jak na lekarstwo.
[B]Dominika[/B] wstawi rzeczy na bazarek zeby pomoc mi uzbierac kaske na szczepienie i podroz do do nowego domku. Dziekuje

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o jakiekolwiek fotki malej to zapraszam na moja strone pierwszy banerek w podpisie a potem klik dzial --->Cloe...
Ona wciaz strasznie bryka i boje sie o jej brzuszek, wdzianko pralam juz 3-krotnie bo sobie osiusiala i ubrudzila tarzajac sie po dworze i podczas zabawy z Angie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...