Jump to content
Dogomania

Specjalizacja - neurologia weterynaryjna


anilam87

Recommended Posts

Witam,
nazywam się Maja. Właśnie skończyłam weterynarię i teraz walczę o stypendium które pomoże mi zrobić specjalizację z neurologii weterynaryjnej.
Ośmieliłam się tutaj napisać ponieważ potrzebuję pomocy w głosowaniu!

Wystarczy że klikniesz w poniższego linka i zagłosujesz na mnie a pomożesz mi wygrać!
[url]http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/uczestnicy/specjalizacja-z-zakresu-neurologii-weterynaryjnej-1311[/url]
na dole strony "zaloguj aby głosować" potem kliknąć "oddaj głos".

Logowanie jest przez facebooka.
Jeśli możesz udostępnij to swoim znajomym i poproś ich o zagłosowanie.
Głosowanie trwa do 1 lipca i jeśli zdobędę wystarczająco dużo głosów to wygram (wygrywa ok 20 osób). W tej chwili do lidera brakuje mi ok 1000 głosów, ale to wszystko może się jeszcze zmienić.
Dziękuję Ci bardzo za Twoją pomoc i mam nadzieję, że Twoi znajomi okażą się równie wspaniałomyślni.
Pozdrawiam,
Maja

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Moi drodzy bardzo proszę Was o wsparcie bo konkurencja mocno działa (przybywa im 150-200 głosów dziennie, a mi ok 100). Pomóżcie mi wygrać! TO JUŻ OSTATNIE 2 DNI (do niedzieli 1.07, do północy). Mam dużą szansę na wygraną ale tylko Wy możecie sprawić że utrzymam się w czołówce!
Wystarczy wejść na stronę:
[url]http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/uczestnicy/specjalizacja-z-zakresu-neurologii-weterynaryjnej-1311[/url]
1) kliknąć na dole strony "zaloguj aby głosować"
2) aplikację można pominąć
3) potem "ODDAJ GŁOS"
4) LIKE się NIE liczy!
Liczę na Waszą pomoc i z góry wszystkim dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...