Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
BUDRYSEK

Pusia zmaleterowana przez zwyrodnialca kosiarką! Łapeczka amputowana! :(Pusia ma dom!

Recommended Posts

Przepraszam za offa, ale sytuacja jest krytyczna! 9miesięczny szczeniak zagrożony jest śmiercią pod kołami pociągu bądź też przywiązaniem do drzewa w lesie!
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232622-ALARM%219miesi%C4%99czny-szczeniak-do-lasu-czy-pod-poci%C4%85g-POMOCY%21?p=19704921#post19704921"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232622-ALARM%219miesi%C4%99czny-szczeniak-do-lasu-czy-pod-poci%C4%85g-POMOCY%21?p=19704921#post19704921[/URL]

Jest szansa na dom dla Pusi w okolicach Legnicy - dom sprawdzony, rodzina zakochana w Pusi. Mamy również transport na piątek, ale za zwrot kosztów paliwa. Nie wiem czy Państwo chcący adoptować Pusię dołożą się do kosztów paliwa - sprawa do ustalenia.Budrysek będzie z nimi rozmawiała.
My jako dom tymczasowy również dołożymy się do transportu, nie jesteśmy jednak w stanie zapłacić wszystkiego.
Sprawdzałam trasę i do Legnicy jest ok. 339 km, co daje nam kwotę ok 210 zł.
Jeśli ktoś chciałby pomóc, prosimy o info na wątku.

Kiedy będzie wiadomo coś na temat ewentualnej adopcji? Myślę o zbiórce pieniążków na paliwo, bo 210 zł to jednak dużo, a czy jest pewna szansa na to, że Pusia zostanie u tych państwa?

Przepraszam, zaniedbałam trochę dogomanię z przyczyn losowych, ale miło wejść na wątek i zobaczyć Pusię taką zadbaną i odrodzoną mimo iż nie ma jednej łapki. Wzruszające na maksa.

[quote name='Lusia91']Kiedy będzie wiadomo coś na temat ewentualnej adopcji? Myślę o zbiórce pieniążków na paliwo, bo 210 zł to jednak dużo, a czy jest pewna szansa na to, że Pusia zostanie u tych państwa?

Przepraszam, zaniedbałam trochę dogomanię z przyczyn losowych, ale miło wejść na wątek i zobaczyć Pusię taką zadbaną i odrodzoną mimo iż nie ma jednej łapki. Wzruszające na maksa.[/QUOTE]

Pusia juz w domku :)
kasiora pozyczona...trzeba oddac a nie ma z czego :(
załamka....

[quote name='BUDRYSEK']Pusia juz w domku :)
kasiora pozyczona...trzeba oddac a nie ma z czego :(
załamka....[/QUOTE]
Nie załamuj się. Daj nr konta, przeleję jaki grosz. Mocno mnie irytuje, że gdy zwierzę jest już bezpieczne, ci, którzy je ratowali, zostają z ręką w nocniku.

[quote name='Wiedźma']Nie załamuj się. Daj nr konta, przeleję jaki grosz. Mocno mnie irytuje, że gdy zwierzę jest już bezpieczne, ci, którzy je ratowali, zostają z ręką w nocniku.[/QUOTE]

Dziękuję... nawet nie w imieniu BUDRYSEK- ta zrobi to sama, ale w imieniu tych, którzy" z ręką w nocniku ..." Dziękuję!

[B]Zapraszam na bazarek dla podopiecznych BUDRYSEK!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239394-Ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-kosmetyki-gad%C5%BCety-na-bdt-BUDRYSEK-do-09-02[/URL][/B]