Jump to content
Dogomania

do usunięcia!


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam
niestety podjęłam niełatwą decyzję ....Rabin nie bedzie ze mną mieszkał:(

Nie była to łatwa decyzja, szczególnie po ostatnim spacerze, na którym Rabinek cmokał mnie i skakał jak szczeniak
bede psa wspominać i mam nadzieję ze znajdzie dom! Nie ma go na stronce-boksery w potrzebie, warto dać mu sznasę tam!!!
Wyniki Rabina, o czym pisałam Pani Kierownik nie sa złe, wałsciwie sa dobre, tym bardziej decyzja nie była łatwa:(
Dlaczego taka podjełam??? Wydawac sie moze niektórym prozaiczna...Rabinek swoją siłę ma, skacze na przejeżdzjace samochody, szarpie sie w kierunku psów, słowem, potrzebuje silniejszej ręki:(
Przepraszam,ze dopiero teraz tu sie pojawiam, ale musiałam nabrac odwagi....bo polubiłam bardzo bokserka....niestety takie decyzje nie sa łatwe ....

Link to comment
Share on other sites

Rabin- bokserowaty, uroczy miłośnik dzieci szuka domku!
[COLOR=#C8C8C8][FONT=Helvetica]Bardzo bokserowaty 3-letni pies oddany po zaledwie dwóch miesiącach adopcji. Wcześniej siedział w schronisku prawie dwa lata, marniał w oczach, dużo chorował. Schronisko to zdecydowanie nie miejsce dla niego. Idealny do domu z dziećmi, które mogą mu zrobić „wszystko”, a on i tak będzie je kochał. Kiedyś tolerował inne psy, ale teraz chce już mieć swoją rodzinę na wyłączność. Ma problemy z wątrobą, jest na diecie (Royal HEPATIC) i przyjmuje leki (Essentiale Forte). Rabin kocha ludzi, jednak widać, że czasem ma problemy z niektórymi mężczyznami. Kobiety wchodzą do Jego boksu, Rabin czeka na spacerek, a po nim przymila się, wtula. Mężczyzna też oczywiście może zostać Jego opiekunem, ale będzie musiał zapracować na Jego zaufanie. Rabin w boksie nie niszczy, jest nauczony czystości. Szukamy dla Niego domu tymczasowego lub stałego, jednak bez innych zwierząt. Czy znajdzie się dla Rabina miejsce w Twoim sercu? Czy spełnisz Jego marzenie o kawałku ciepłego kąta w domu?
[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Lucida Grande]Kontakt w sprawie adopcji Rabina pod numerem opolskiego schroniska dla zwierząt 77 454 59 02. Zastrzega się prawo wizyty przedadopcyjnej i poadopcyjnej.

Zdjęcia są w wątku. Jednak niech się Pani wstrzyma przed umieszczaniem ogłoszeń, ponieważ nie jestem pewna co do wieku Rabina. Zapytam i dam znać. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia byłoby dobrze zrobić nowe:) Na działkach miedzy kwiatami Rabin pieknie się prezentuje:)
I zastanawiałabym się nad tymi problemami z wątrobą.....chora watroba brzmi kiepsko a jego wyniki nie sa takie złe....

Amelio, rozejrzyj się gdzie mozna ogłoszenie wstawić, i napisz mi na priva ile kaski trzeba, umówimy się w schronisku to Ci przekażę:)...

Link to comment
Share on other sites

Ale jakie pieniądze? A co do ogłoszeń, to można wykupić pakiety tutaj na forum. Nigdy tego nie robiłam, więc nie mogę pomóc, ale wiele osób wie, jak to zrobić, więc myślę, że ktoś może tutaj by to wytłumaczył Pani Marcie, bo ja zielona jestem. Z góry dzięki :)

Ze zdjęciami mam problem, ponieważ ciężko mi jest samej je zrobić.

Ach i Rabin faktycznie ma 3 lata, pytałam dzisiaj. Co do problemów z wątrobą to myślę, że jednak trzeba o tym wspomnieć. Rabin jest na karmie dla wątrobowców (która swoje kosztuje, więc przyszły właściciel musi wziąć to pod uwagę) i bierze tabletki, nie można przemilczeć takich informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Zdjęcia byłoby dobrze zrobić nowe:) Na działkach miedzy kwiatami Rabin pieknie się prezentuje:)
[/QUOTE]

Posty wcześniej było napisane, że jedna z cioteczek przyjedzie i porobi z kolegą ładne zdjęcia chłopakom.

[quote name='BozenaB']Rozmawiałam z kolegą fotografem amatorem i zgodził się zrobić chłopakom sesję zdjęciową.
Jeżeli uważacie, że to dobry pomysł to mogłabym razem z nim przyjechać do Opola.


[COLOR=#000000]Myślę, że sesję zdjęciową trzeba będzie przełożyć na po 21.07, czyli po urlopach kolegi fotografa i moim. Wtedy, na spokojnie, umówimy się z dyrektorką schroniska i z osobami, które psiaki znają i którym ufają, żeby się nie stresowały i ładnie zaprezentowały na zdjęciach. Potem możemy przygotować nowe ogłoszenia.[/COLOR][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AmeliaR']Boże, ja sierota jestem :D Zapomniałam o tym wszystkim, a przecież oferowałam nawet swoją pomoc i to nadal jest aktualne.[/QUOTE]
No to teraz Cioteczko nie zapomnij o tym tylko, bo to tuż, tuż. :D :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

byłam dziś w schronisku w sprawie Rabinka,ale nie zastałam Pani Kierownik.
Przekazałam informacje o inerpreatacji wyników i zasugerowałam, by w ogłoszeniu jakoś zmienić sformułowanie o chorej wątrobie Rabinka.... może na czas przeszły np.miał chorą wątrobę a teraz je karmę, dzięki której ma dobre wyniki...

pozdrawiam

:( a serce bolało...po 4 spacerach związałm się z tym psem....gdy on okazał swoje emocje i poznał:(musiałam podjąć taką decyzje:(
ach..bardzo bym chciała, by znalazł dom, najlepiej z kawałkiem ogrodu, by każde wyjście nie było dla niego nakręcaniem sie na psy i samochody. No chyba, ze ktoś popracuje z nim i uda się go z tego wyprowadzić. Rabin to mądre psisko. Jak zaufa człowiekowi pokazuje cudną swą osobowość psią:) Jest radosny, i czuły:) Wspaniały:):).:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny
mam jeszcze jeden pomysł
jakby Rabin znalazł DT mogę dać na bazarek dla niego używane rzeczy; kilka torebek, kilka par butów, firanki, biżuterię-tylko prosiłabym, by się ktos zajął tym od stron obróbki na forum i księgowaniem:)ewentulalnej kaski
to moja prośba-propozyjcja;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...