Jump to content
Dogomania

CACIB Sivac (Serbia) - 12.05


pawelg

Recommended Posts

Potwierdzam
...bardzo fajne wystawy są w Serbii - pod warunkiem że nie zjadą się Rosjanie całymi autokarami . Byliśmy na przełomie marca i kwietnia na wystawach w Serbii w Bogaticiu i Vresaćiu - wystawcy z Polski wygarneli najlepsze nagrody na obu wystawach 2x BIS
Miny Rosjan - bezcenne ..
Jesli znajdą się chetni na wspólny wyjazd na tę wystawę z Wa-wy lub okolic (albo po trasie Wa-wa - Rzeszów ) chetnie śmignę po za granice UE. INFO na PW lub [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

No to mieli więcej szczęścia niż my . Nam nie udalo się na Bis-ach w Kanzja . Za to atmosfera na wystawie bardzo sympatyczna :) Troche drogie tam championaty , za to dotarł do nas już po trzech tygodniach . Po tygodniu dostaliśmy potwierdzenie i skany mailem

Link to comment
Share on other sites

Nam się też bardzo podobało w Serbii (Backa Topola). Oczywiście fakt, że wygraliśmy II miejsce na BISie na pewno nie zaszkodził... ;) ale i bez tego atmosfera przemiła, niesłychanie życzliwi i zainteresowanie ludzie - nam obcy - skanujący "erdel, erdel" podczas oceny na BISie... Naprawdę było super. :) Jeszcze tam wrócimy na pewno! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W sobotę 12 maja w serbskim Sivac odbyła się międzynarodowa wystawa psów rasowych - CACIB Sivac 2012. Na wystawę zabraliśmy Kerusia i Celinke. Wystawa bardzo kameralna, łącznie było zgłoszonych 293 psy. Sędziowała nam p. Éva Sirkó z Węgier.

Sędzina bardzo "zimna", która z nami jakoś specjalnie nie chciała rozmawiać (mimo iż próbowałem do niej zagadać).

W 35 stopniowym upale nasze pieski spisały się nieźle :) Celinka wzięła wszystko, CAC, CACIB, BOS, BOB. Tym samym ukończyła Interchampionat. Celince brakuje tylko jednego CAC do Grand Championa Serbii.

Keruś spisał się również dobrze. Sędzina dała mu JCAC, JW i JBOBa. Na początku trochę się jej bał, ale później już był spokój. Występ Kerusia dał mu kolejny championat, tym razem młodzieżowy championat Serbii. Jest to dla niego już trzeci młodzieżowy tytuł!

Co do samej sędziny, to porozumiewała się tylko po węgiersku, opisy dawała bardzo ubogie (po dwa zdania), ale była też bardzo surowa (sporo psów sędziowanych przez nią schodziło z BDB). Każdego psa dokładnie wymacała, sędziowanie trwało dość długo :)

Dla mnie wystawa bardzo udana. Pierwszy raz w życiu wystawiałem pieska. Keruś spisał się ładnie, ja chyba też :))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...