Jump to content
Dogomania

AmiGoooo z Milagro Cubano FCI :>


Baskah

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=#800080][B][SIZE=4]Witam![/SIZE]
Jestem nową szczęśliwą posiadaczką 100% hawańczyka Amigo. Mój zapał i chęć posiadania zwierzątka zaczął się od straty suni Laguny. Myślę że wystawy, hodowle itp to "choroba zaraźliwa" gdyż zaraziłam się nią od mojej siostry Moniki. Rozważałam bardzo dużo ras, wszystko czytałam dokładnie i sumiennie. Były to rasy te malutkie (Papillon) i te ogromne (tak jak Dog Niemiecki). Siostra oczywiście przekonała mnie do hawańczyków. Jestem bardzo szczęśliwa że wybór padł na Amigo chociaż nie powiem ... Straszny z niego rozrabiaka i złośnik. Myśle że przygarniecie mnie do swojego "klanu miłośników tej rasy" i nie będziemy robić sobie wzajemnie problemów :)
[U][I][SIZE=3]Pozdrawiam Basia z Ami :)[/SIZE] [/I][/U]
P.S. zdjęcia wstawię później![/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[attachment=1509:8303.attach]
Jestem najpiękniejszy wiec nie lubię jak moja pani wygląda lepiej ode mnie. Ona wcale nie musi suszyć włosów! Dlatego postanowiłam zjeść jej szczotkę do suszarki ;p

[attachment=1510:8304.attach]
Odpoczywam po spacerku. Ciągnie mnie ta pani, robi takie kilometry ze mną a ja przecież mam taki małe łapki...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Każdy piesek coś w sobie ma! :) Ja jestem zakochana w Amigo :) On się też już do mnie przekonał i zrobił się z niego piesek "na kolanka". Uroczy jest. Prawie jak synuś :)
My się teraz pokażemy w Dobrym Mieście na wystawie i zobaczymy co sędzina powie na jego temat. Oby było tak jak być powinno :)
Jeszcze 2 tygodnie a już się stresuje! Pozdrawiam[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...