Jump to content
Dogomania

Nora, Boniek i 5 szczeniaków - wszyscy w swoich wymarzonych domach:)


ang

Recommended Posts

[quote name='savahna']Czy ja dobrze rozumiem...nie masz psa teraz? Nie boisz sie ,że brak spacerów odbije sie na talii, zatymczasuj tego biedaka.:roll:

[/QUOTE]
na tymczas to powinnam wziąć czarnego, długowłosego mikrusa, który od zimy jest u mojego ojca i nie jest mu tam za dobrze, powinnam się postarać o dobry dom dla niego...a jak będzie u ojca nadal, to nic z tego, bo z ojcem ostatnio żyję bardzo źle, a czasu nie mam okrutnie, postanowiłam wreszcie w wieku (hmmmmm...coś mi się kaszlnęło:diabloti:) zrobić prawko i dziś mam pierwszą jazdę i tak będzie przez najbliższy miesiąc - będę wracać do domku koło 20tej... i jak tu wziąć psa?

ps. a jeszcze jest mój Franko, który nie każdego psa lubi i którego nie każdy pies lubi;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='savahna']Matrix to jest jeden z filmów który mię przerasta, ale już najbardziej to nie łapię o co kaman w "Piratach z Karaibów" a rodzina pasjami oglada ,każde wznowienie...:niewiem:
Norasek.:loveu:[/QUOTE]
Savahno, czy wiesz, że jednym nierozsądnym zdaniem na publicznym forum możesz stracić wirtualnych przyjaciół? Na najbliższym zebraniu klubu poproszę Centralę, żeby Ci wytłumaczyła przy wszystkich, to czego nie rozumiesz. O Harrym Potterze i Stożko-głowych też możemy pogadać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Savahno, czy wiesz, że jednym nierozsądnym zdaniem na publicznym forum możesz stracić wirtualnych przyjaciół? Na najbliższym zebraniu klubu poproszę Centralę, żeby Ci wytłumaczyła przy wszystkich, to czego nie rozumiesz. O Harrym Potterze i Stożko-głowych też możemy pogadać.[/QUOTE]

A dlaczego niby ja???!!! Nawet nie wiem, o czym piszecie, taką śmieciową literaturą i filmami nie zaprzątam sobie głowy. Jestem w klubie z savahnką, tylko pewnie bardziej z powodów ideowych niż kamania:cool3:.

Teraz pragnę wyrazić swój ogromny zachwyt na fotkami Norci z nowego domu,:multi: bo ktos usiłuje mi tu coś imputować:diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka'][B]A dlaczego niby ja???!!! [/B]Nawet nie wiem, o czym piszecie, taką śmieciową literaturą i filmami nie zaprzątam sobie głowy. Jestem w klubie z savahnką, tylko pewnie bardziej z powodów ideowych niż kamania:cool3:.

[B]Teraz pragnę wyrazić swój ogromny zachwyt na fotkami Norci z nowego domu,[/B]:multi: bo ktos usiłuje mi tu coś imputować:diabloti:.[/QUOTE]

Bo zajmujesz się dowodzeniem i zaprzątanie głowy śmieciami jest w zakresie obowiązków Centrali:p

W imieniu Koleżanki Savahnki oraz własnym pragnę wyrazić podziękowania za wyrażenie ogromnego zachwytu przez Erosławę.:razz:

A dokleję jeszcze savankowe zdjęcia ze sztafety:
[IMG][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2807/88170177.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9485/dsc08510n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/808/dsc08519c.jpg[/IMG]

[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/64/dsc08520n.jpg[/IMG]

Edited by wegielkowa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa'] możesz stracić wirtualnych przyjació?.[/QUOTE]
Zauważyłam.....:cool3:
A poza tym co to za przyjaciele...braknie prądu i doooopa (drugie nierozsądne albo i trzecie:diabloti:)
Aaaa, co to jest "przyjacó" właściwie??? Bo nie wiem czy dobrze zinterpretowałam.

I raczej proszę mnie nie pogrążać....[U]kierowniczka wydała moją kicię i nie wiem czy cieszyć się czy płakać, bardziej to drugie...[/U].:shake:

[quote name='ang']węgielkowa, Harry Potter to moja ulubiona książka, jest genialna, a jak ktoś wyrazi odmienną opinię:mad:[/QUOTE]
Film i literatura bardzo dla dzieci...mój syn jak był mały, STRASZLIWIE chciał obejrzeć i łypał jednym okiem spod kołdry...Potem oczywiście został fanem książek owych, ale już poszło wiekszość tomów na bazarkach....:lol:

[quote name='erka']. Jestem w klubie z savahnką:cool3:.
[COLOR=#ff0000][B]To będziemy razem mjixy wymyślać, suuuuper.[/B][/COLOR]:multi:
ktos usiłuje mi tu coś [B]amputować[/B]:diabloti:.[/QUOTE]
[B]Niby ja....?Nigdy w zyciu[/B].:shake:
Miło erciu,ze z własnej nieprzymuszonej woli zachwyciłaś się Norą, musiało Ci umknąć;)
A z tą fotą ponownie wklejoną to dobre było...Jak zobaczyłam to myślałam,że mi część postów wcięło, dopiero mi ulżyło:diabloti: jak reszta się ukazała.

[IMG]http://img809.imageshack.us/img809/2807/88170177.jpg[/IMG]

Film[SIZE=3][B] "Miś"[/B][/SIZE] mnie nie śmieszy jeszcze...[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/heul.gif[/IMG]

Edited by savahna
Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']

Film[SIZE=3][B] "Miś"[/B][/SIZE] mnie nie śmieszy jeszcze...:placz:[/QUOTE]
Nie martw się Savahno, nie wszyscy reagują tak samo. Ty akurat płaczesz na komediach, a śmiejesz się oglądając tragedie.
Można powiedzieć, że jesteś oryginalna, nietuzinkowa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Savahna jaką Twoją kicię wydałam, bo o niczym nie wiem???:crazyeye:[/QUOTE]
O nie,nie...kierowniczka schronu wydala.Ty to Centrala jestes albo derekcja.Tą maluńka spod reala...no ale mam nadzieje,że do jakiegos ludzkiego domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Ale jaja..........:evil_lol:
A ostrych nie masz? Znaczy nie takich niecenzuralnych tylko,żeby lepiej było widać....:roll:[/QUOTE]
To napisz głośno na wątku, to pani Edyta usłyszy:) Czyta wątek, więc można do Niej się zwracać ze szczególnymi życzeniami:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']To napisz głośno na wątku, to pani Edyta usłyszy:) Czyta wątek, więc można do Niej się zwracać ze szczególnymi życzeniami:)[/QUOTE]
Tak??:crazyeye: A to nie wiedziałam...
Zatem: Pani Edyto fajne ujęcie....pewnie Nora machneła ogonem i dlatego nieostre....:roll:
Czekamy na kolejne, takie bardziej...teges...;);)
(wegielkowa czy to jest czytelne co napisałam):oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...