Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
dari8

Dorota Witkowska (PL) na MP

Recommended Posts

Z forum MP:
- Bardzo lubi gdy młody prezenter jest elegancko ubrany, bardzo miła, jak prezenter jest pierwszy raz albo nie za bardzo zna regulamin to mu po ocenie wytłumaczy podstawowe rzeczy.
- Witkowska jest super, bardzo sympatyczna, życzliwa i przede wszystkim SPRAWIEDLIWA (a to u polskich sędziów jest niestety rzadkie ;/).
-Jest sprawiedliwa ale nie jest sympatyczna. Przede wszystkim jest perfekcjonistką. W dużej stawce nie ma miejsca na błąd.
- Daje podstawowe figury, mi dała T oraz I równoległe.
- Powiem tak - była miła, mimo że najpierw mnie "zjechała", że nie podeszłam żeby zgłosić zmianę psa. Ale potem była miła. Obeszła mnie, zadała okrąg ze zmianą miejsca i T. Powiedziała coś, co mnie bardzo zdziwiło - mam się skupić na jednej rasie, ewentualnie kilku rasach które się podobnie wystawia. Ja myślę, że powinno się próbować z różnymi rasami, skoro nie wiesz, co ci się trafi na wymianie...
Skrytykowała też to, że trochę pociągałam Igora, kiedy coś źle robi. Jednak nie poznała konkretnego osobnika, nie wie jak jest przyzwyczajony do chodzenia, co na niego działa, i mi wyskakuje, że z rasami ozdobnymi to trzeba delikatnie. Także - nawet miła, dokładnie sprawdza umiejętności prezentera, ale jednak ma te psy w takich "szufladkach".
- Ja jestem zadowolona. Moim zdaniem bardzo sympatyczna, po występie każdemu dawała jakieś rady, mówiła co robi dobrze, a co źle. Z figur dostałam trójkąt i okrąg bodajże. Na finałach trójkąt też, więc z finałami bez szaleństw. Moim zdaniem bardzo pozytywnie. Z chęcią jeszcze kiedyś do niej pojadę.
- Dostałam na eliminacjach T, zrobiła wymianę psów - ten, kto miał dużego psa, dostał małego i na odwrót.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Announcements

×
×
  • Create New...