Jump to content
Dogomania

XXIX PWPS Jarosław, 10-11 marzec 2007r.


Em-ka

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze ja dziś już wyjeżdrzam bo zatrzymuję się na jeden dzień u znajomej w Tarnowie a jeszcze nie dostałam potwierdzenia. Psy są w katalogu a wystawiamy się w sobote... Czy ktoś miał już taki przypadek? Co robić, jak wejść na teren wystawy?

Link to comment
Share on other sites

Jasmin spokojnie.
Jesteście w katalogu więc weź świadectwo szczepienia i potwierdzenie wpłaty i powiedz, że potwierdzenie nie przyszło. ;) Ja zawsze tak robie i nie mam żadnych problemów z wejściem. (a potwierdzenie zwykle przychodzi mi tydzień po wystawie) :cool3:

Pozdrawiam
Gaba

Link to comment
Share on other sites

Jaśmin nic się nie martw. W tam tym roku o ile się nie myle potwierdzenia były wysłane w piątek, a w niedziele była wystawa!!!
Lavanara zgadza się! Bierzemy wpłate i psa , a potem idziemy po katalog!
Trzymamy kciuki za wszystkich dogomaniaków!!!! I prosimy o to samo!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']będzie może ktoś dłuższy czas przy ringu nr 4????

zgłoszone są 3 akity i byłabym ogromnie wdzięczna gdyby ktoś mógł spisać wyniki tych psiaków.. Akity wchodzą jako pierwsze.. może to ktoś zrobić?? :modla: :modla:[/quote]
moze:cool3: i moze:cool3: ale musi nie zapomniec :razz:
wiec spisze jak nie zapomne,czyli ogolnie postaram sie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Witam
Czy ktos sie orientuje od której godziny jest czynny sekretariat wystawy? Muszę przed wystawą przepisać psa do innej klasy, a jadę z dość daleka i nie mam pojęcia na którą godzine muszę być.
W sumie to nawet nie znalazłem informacji od której zaczyna sie ocena na ringach, ale sądzę, że tak jak zazwyczaj o 10.00

Link to comment
Share on other sites

[B]eroy[/B] - próbuj może jeszcze się dowiedzieć pod nr tel. który podała Cacisia ([SIZE=1]ostatnio działał podobno - znajomej się udało dodzwonić[/SIZE])
[quote name='Cavisia']Ja sobie ten numer zapisałam jakiś czas temu, więc mam nadzieję, że jeszcze aktualny: 0 604 412 976[/quote]

[quote name='erloy']Witam
Czy ktos sie orientuje od której godziny jest czynny sekretariat wystawy? Muszę przed wystawą przepisać psa do innej klasy, a jadę z dość daleka i nie mam pojęcia na którą godzine muszę być.
W sumie to nawet nie znalazłem informacji od której zaczyna sie ocena na ringach, ale sądzę, że tak jak zazwyczaj o 10.00[/quote]
A ocena chyba standardowo - tak sądzę :roll:
Plan sędziowania podała już Lavanara - to przynajmniej masz orientacyjnie kiedy idzie Twoja rasa :)

[quote name='Lavanara'][URL="http://zkwpoprzemysl.republika.pl/pliki/wystawy/29plan.doc"][B]Plan sędziowania[/B] [/URL]:-)
Pozdrawiam
Gaba[/quote]

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofca']moze:cool3: i moze:cool3: ale musi nie zapomniec :razz:
wiec spisze jak nie zapomne,czyli ogolnie postaram sie:razz:[/QUOTE]

super by było!!!!! będziemy ogromnie wdzięczne!!!! :)

i oczywiscie zyczymy powodzenia na wystawie!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]Ja otrzymałam potwierdzenie wczoraj :)[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B][U]Kilka słów nt.wystawy:[/U][/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]przyjmowanie psów w godzinach od 7.30-10.00;[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]o 10.00 rozpoczyna sie ocena na ringach;[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]opłata w dniu wystawy wynosi 85 zł;[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Wymagane jest, jak zwykle zresztą, aktualne zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie;[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...