Jump to content
Dogomania

FANTA - agilitowy mix


Fantowa

Recommended Posts

Na takie rany najlepsza jest Ozonella (olejek ozonowy), u mojego kota zdziałała cuda, a rana była bardzoo poważna. :smile: I oczywiście jak największy dopływ tlenu. ;)

A fotki super :smile: Szkoda, że Fanta załatwiła sobie tą łapke, akurat podczas debiutu w A1. A jak wgl relacje z A1 torków ? Są dużo trudniejsze od tych zerówkowych ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.']Na takie rany najlepsza jest Ozonella (olejek ozonowy), u mojego kota zdziałała cuda, a rana była bardzoo poważna. :smile: I oczywiście jak największy dopływ tlenu. ;)

A fotki super :smile: Szkoda, że Fanta załatwiła sobie tą łapke, akurat podczas debiutu w A1. A jak wgl relacje z A1 torków ? Są dużo trudniejsze od tych zerówkowych ? :cool3:[/QUOTE]
Zależy, z jakimi zerówkami porównujesz.
Dla niektórych zagranicznych sędziów, zerówki to jakby jedynki bez kilku przeszkód, a dla innych klasa dla "niedorozwojów", gdzie tor możesz pobiec z 1/2 zmianami, niemalże po okręgu... Także zależy, z jakimi zerówkami porównywać.
Torki z Głoskowa bardzo miło wspominam, choć nie wydały mi się baardzo trudne - szykowałam się na gorsze rzeczy, a tutaj takie miłe zaskoczenie. Niedługo powinien być filmik, to sama zobaczysz ;)

Link to comment
Share on other sites

A oto filmik, najpierw jest Agility Open, potem A1(II).
Wyniki znacie, więc drugi raz nie chce mi się pisać ;p
Za filmik dziękuję Kasi Melowej, a za zdjęcia Kasi Jackowej :loveu:
[video=youtube;HoL1OGiKVaw]http://www.youtube.com/watch?v=HoL1OGiKVaw&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula03']Fanta mistrz! Gratulacje! :)

I trzymamy kciuki, żeby łapka jak najszybciej się zagoiła ;)[/QUOTE]
Dziękujemy :loveu: Jutro zasięgnę rady trzeciego weta, zamawiam wizytę domową(do niego jest ponad 40km, a jutro nie mam jak samochodem podjechać), więc trzeba jeszcze ogarnąć pokój :evil_lol: No i trzymajcie wszyscy kciuki, żeby końcem lipca Fanta mogła biegać. Choć na bieganiu na OZP mi aż tak nie zależy - ważniejszy jest dla mnie agilitowy obóz;)
[quote name='Misia&Ruby']Wielkie gratulacje dziewczyny! :multi: Wymiatacie! :)

Życzę, żeby łapka szybko się zagoiła:)[/QUOTE]
Dziękujemy! :loveu:
[quote name='Ptysiak']Wpadliśmy sobie z rewizyta :)

Fajna psinka z Fanty :)

Pozdrawiamy ;)[/QUOTE]
Dziękujemy! :loveu: Nie zaprzeczę, fajnie się dogadujemy :eviltong:
[quote name='Kaja10014']Świetny sucz :)

Ale macie fajny slalom :)[/QUOTE]
Dziękujemy, choć naszego slalomu nie lubię - no ale co poradzić, z następnym psem zrobię go lepiej :eviltong: Ale ja lubię narzekać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']trzecim?!

no to ja trzymam kciuki aby wszystko było OK :loveu:[/QUOTE]
Taaak, czego się nie robi dla psa. Ale jak to mówią - do trzech razy sztuka i się z tym zgadzam!
Trafiłam na naprawdę super weta, genialne podejście do psa, ogromna wiedza, co prawda ponad 40km ode mnie, ale zamówiłam domową wizytę i jestem bardzo zadowolona, jutro jedziemy na zabieg - szycie nie jest konieczne, ale gdy nie zszyjemy - opuszka będzie trochę krzywa i nie ma pewności, że akurat na 25.07 się zrośnie.
[quote name='paulaa.']w takim razie trzymamy kciuki :smile: ale musi być dobrze![/QUOTE]
Będzie, z takim weterynarzem nie ma innej opcji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Podgladalam sobie od czasu do czasu wasza galerie ;)
Genialna jest Twoja sucz :loveu: ALe oczywiscie nie bylaby taka sama z siebie ;) Sukcesow, sukcesow i jeszcze raz SUKCESOW :) Macie obie potencjal :cool3:

Zdrowka dla lapci ;) Bedziemy kibicowac ;)[/QUOTE]
Mam nadzieję, że łapa zdąży jeszcze kilka dni przed obozem wydobrzeć, bo muszę zobaczyć, jak Fanta biega w sledach - zakupiłam zestaw z manmata: szelki, linka, pas biodrowy - wolę wypróbować przed obozem niż na obozie, gdzie w sumie nie ma jak - a na bieg terenowy bez próby biegu w uprzęży nie pójdę :evil_lol:
No i chcę jej komendy z biegu/marszu/przywołania przypomnieć tak na wszelki wypadek :eviltong:
A za kibicowanie dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']całe szczęście niech się teraz ładnie goi .:)[/QUOTE]

[quote name='Joann']rozwalona łapa u psa to chyba najgorsza rzecz. ;/ zdrówka ;]
już chętnie bym pooglądała nowe zdjęcia i filmiki z obozu;][/QUOTE]
Fanta opanowała umiejętność wchodzenia na 3 łapach na czwarte piętro :evil_lol: Usztywnionej łapy w ogóle nie używa i dobrze;)


[B][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Sprzedam sledy Manmat, rozmiar M - nieużywane(tylko raz mierzone), rozmiar okazał się za mały.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]o takie: [/FONT][/COLOR][/LEFT][URL]http://pelna-miska.pl/pl/p/ManMat-szelki-SLED-M-M-niebieskie/1002[/URL]
[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Szczegóły pw.[/FONT][/COLOR][/LEFT][/B]

Link to comment
Share on other sites

A tak w ogóle, to 13.07 byłam z Fantą u weta - szwy ścigamy wcześniej, niż planowano, łapa pięknie się wygoiła.
No i przyszły nam drugie szelki, większe o 2 rozmiary od poprzednich - idealne ;)

Niedługo jedziemy do Warszawy(jak na złość - do czterogwiazdkowego hotelu - mama do innego nie pojedzie :evil_lol:, a od razu po Wawie na obóz do Rynu, gdzie hmmm dach przecieka podczas deszczu:evil_lol:). Także szybka zmiana warunków, dla mnie no problem, dla Fanty mam nadzieję też, chyba nie zacznie gwiazdorzyć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Diabli to wiedzą z tymi mistrzami:P Najwyżej snicersa jej dasz :D[/QUOTE]
Snicersem nie pogardzi :evil_lol:
Jeszcze po zdjęciu szwów mam w planach ją przyzwyczaić do Manmatowych sledów, choć myślę, że problemu nie będzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...