Jump to content
Dogomania

Amoor vel Diablo i Herkules vel Kundelo.


whiteterrier

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='whiteterrier']
No mi się ona właśnie straasznie podoba :D A ty masz jakąś upatrzoną? ;>
[/QUOTE]

Mi się najbardziej podoba[URL="https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/598921_497958710250304_1527834380_n.jpg"] nr. 15 , 18 , 21 , 23 , 25[/URL] i , któryś z tych wezmę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ej kochane słuchajcie... Dziś ważyłam Amoora i się przeraziłam.. Waży 9,5 kg :o
Nie wiem czy to przez mięśnie, bo wiadomo, że są cięższe niż tłuszcz, ale mi jakoś pasowało jak młody ważył jakoś 8 kg..
Ale naprawdę nie wiem.. Zrobiłam na szybko zdjęcie żebyście oceniły..

[IMG]http://i49.tinypic.com/aufpl5.jpg[/IMG]


[IMG]http://i45.tinypic.com/1192buu.jpg[/IMG]


[IMG]http://i48.tinypic.com/s29y82.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']
Znaczy ja mu ufam bezgranicznie bo niejednego mojego psa już uratował.. Ale będziemy jechać chyba do kliniki na dogłębne badania.

A kto ma fejsbuka to zapraszam do oglądania :D
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?v=528453220528349[/URL][/QUOTE]

Nie ufam żadnemu bezgranicznie...
Mam fejsbuka ale nie działa :(

Amoorek wygląda ok :) Ale brudas z niego :D

Link to comment
Share on other sites

Już sie przestraszyłam, że mi znowu tata psa zapasł bo były czas, że był kwadratowy w sumie takie jak West powinien być, ale mi się tak nie podoba i wolę jak jest chudszy to szybciej biega i wyżej skaczę.. ale ja nie dobra :evil_lol:


[B]Bejkowa[/B] - włos na grzbiecie to jego najlepszy włos :D

[B]lasoa [/B]- ja temu też nie bezgranicznie, ale bardziej niż innym :) Może dlatego, że nie masz mnie w znajomych..

a tu kolejny filmik :D
[url]https://www.facebook.com/photo.php?v=529211917119146&set=vb.100000910274566&type=2&theater[/url]

Polecam obejrzeć z głosem ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']whiteterrier wysłałam Ci pw :)[/QUOTE]

zaprosiłam :D

[quote name='Sonka95']Amoor nie jest gruby ;) a mi filmik się nie pokazuje .... :-([/QUOTE]

Pewnie dlatego, ze nie masz mnie w znajomych :-(

[quote name='Ty$ka']Ej, czemu na fejsie? :(

Wg mnie jest OK z wagą, ale ocena na podstawie samego zdjęcia jest trochę z d... wyjęta ;)[/QUOTE]

Bo przez telefon nie umiem inaczej dodawać XD
To zapraszam do siebie do ocenienienia :D

Link to comment
Share on other sites

Przeglądam sobie zdjęcia z wystaw i...

[IMG]http://i47.tinypic.com/33w9taf.jpg[/IMG]

Cudo :loveu: tata się zakochał :D
Kupię sobie psa pod nazwisko :> Kupują psa żeby pasował do butów, włosów, torebki to ja sobie kupię do nazwiska, a co!

Ciekawe czy wysoko po frisbee umie skakać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']Koło Szczecina ;d[/QUOTE]
Łeeee to za daleko :)

CzW są boskie, ale są to cholernie charakterne psy, fascynuję się nimi dopiero 2lata, ale przez te 2lata utwierdziłam się w tym, że dopiero, gdy odchowam kilka psów ras uznawanych za trudne i będę miała czas, by poświęcić się psu 100% to wtedy podejmę decyzję o wilczaku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Łeeee to za daleko :)

CzW są boskie, ale są to cholernie charakterne psy, fascynuję się nimi dopiero 2lata, ale przez te 2lata utwierdziłam się w tym, że dopiero, gdy odchowam kilka psów ras uznawanych za trudne i będę miała czas, by poświęcić się psu 100% to wtedy podejmę decyzję o wilczaku ;)[/QUOTE]

Może gdzieś, kiedyś się uda :D

Mój tata zakochał się w tym psie jakoś 3 lata temu a ja od tego czasu się przekonuję i coraz bardziej zakochuję :loveu: tata stwierdził, że mamy na niego dobre warunki bo tyle wypasów, lasów itp, że szok. A chciałby hodować takie Wilczaki takie prawdziwe co tropią, są aktywne i wgl nie maja takiej budowy owczarkowatej tylko proste nogi. Czyli takie wilki, o :) Ale stwierdził, że jak mu nie pomogę to nic z tego. Ja na razie powoli się przekonuję, ale moim marzeniem jest DONek. Ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby mieć DONka i Wilczaka :diabloti:


[quote name='Angi']ja psa pod nazwisko to chyba musiałabym mieć cziłke :P[/QUOTE]

Hahaha chihuahua nie jest zła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja pod swoje nazwisko to bym musiała brać... brać psa, co ma powiązane z siarką :icon_roc:[quote name='whiteterrier']Może gdzieś, kiedyś się uda :D

Mój tata zakochał się w tym psie jakoś 3 lata temu a ja od tego czasu się przekonuję i coraz bardziej zakochuję :loveu: tata stwierdził, że mamy na niego dobre warunki bo tyle wypasów, lasów itp, że szok. A chciałby hodować takie Wilczaki takie prawdziwe co tropią, są aktywne i wgl nie maja takiej budowy owczarkowatej tylko proste nogi. Czyli takie wilki, o :) Ale stwierdził, że jak mu nie pomogę to nic z tego. Ja na razie powoli się przekonuję, ale moim marzeniem jest DONek. Ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby mieć DONka i Wilczaka :diabloti:[/QUOTE]
Z tego co wiem to morze jest wielkie i głębokie, więc wiesz :diabloti:

Akurat dla CzW las nie jest priorytetem, bo potrzebują dużo, dużo, dużo socjalki, kiedy rzadko wychodzą w miasto dziczeją. No i potrzebują o wiele więcej aktywności niż pospolity ONek, gronek, haszczak, a nawet AH. Równowaga pomiędzy aktywnością fizyczną a psychiczną u nich musi być zachowana, ale jeśli szuka ktoś psa do tropienia i nie oczekuje od pupila, by charakterem przypominał ONka i nie lubi swojego wyglądu domu :diabloti: to z CzW będzie szczęśliwy ;) Także u mnie jak CzW to dopiero za jakieś 15 lat ^^ Trzymam kciuki, by Wasze marzenia się spełniły ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']A ja pod swoje nazwisko to bym musiała brać... brać psa, co ma powiązane z siarką :icon_roc:
Z tego co wiem to morze jest wielkie i głębokie, więc wiesz :diabloti:

Akurat dla CzW las nie jest priorytetem, bo potrzebują dużo, dużo, dużo socjalki, kiedy rzadko wychodzą w miasto dziczeją. No i potrzebują o wiele więcej aktywności niż pospolity ONek, gronek, haszczak, a nawet AH. Równowaga pomiędzy aktywnością fizyczną a psychiczną u nich musi być zachowana, ale jeśli szuka ktoś psa do tropienia i nie oczekuje od pupila, by charakterem przypominał ONka i nie lubi swojego wyglądu domu :diabloti: to z CzW będzie szczęśliwy ;) Także u mnie jak CzW to dopiero za jakieś 15 lat ^^ Trzymam kciuki, by Wasze marzenia się spełniły ;)[/QUOTE]

Mieszkamy na wsi, więc socjalizował by się pewnie na wystawach a z naszym popedem na pierwszą pojechał by pewnie od razu do przybyciu do nas :diabloti: A aktywność będzie miał zapewnioną aż nadto a jak kupimy działkę ( już wkrótce ) to będzie miał z kim szaleć, byle by nie pozostawić go samemu sobie :) Na szkolenie też będziemy chodzić bo już tata wstępnie gadał z panem co szkoli psy, naszym "kolegą od wystaw" :D Oczywiście u mnie nr. 1 jest teraz DON i wmawiam tacie, że łatwiej nam będzie z DONem ale on swoje, że tyle psów już wychował i sobie poradzimy. Ale ten piękny widok jak Wilczak stoi przy wschodzącym słońcu na polu ah :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...