Jump to content
Dogomania

Rzeszow 2007


Pretoria

Recommended Posts

37 Wystawa Psow Rasowych Rzeszow 2007

Sedzia: Jan Borzymowski

psy:
klasa championow

VAN GOG (o: Rus Kauro Zeppelin Gess m: Ula de Costa) - CWC, BOS, BOB

suki:
klasa otwarta

TECLA DE ALMALLUTX (o:K-2 de Almallutx m: FLORA de Almallutx) - CWC, BOS

Tym samym moja Tecla zakonczyla Championat Polski! zdobyla go na trzech wystawach: Krakow 2006, Nowy Sacz 2006 i Rzeszow 2007.
(w zeszlym roku nie mogla pokazywac sie wiecej ze wzgledu na moja "niewystawowa" kondycje;) )

Link to comment
Share on other sites

a teraz ciekawostka:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/103/3afb2c69ab2bd884.jpg[/IMG][/URL]

ta suczka teoretycznie nie powinna zostac wpuszczona na wystawe ze wzgledu na to ze nie zostala zgloszona. (mam nadzieje ze nie ma aspiracji na hodowlanke:crazyeye: )

Link to comment
Share on other sites

@Pretoria

[SIZE=4][COLOR=indigo][B]Gratulacje dla Tecli za Championa Polski[/B] :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :klacz: :klacz: :klacz: [/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]Van Gog bardzo ładny pies i bardzo temperamentny:shiny: [/COLOR]

[SIZE=4][COLOR=indigo]Gratulacje za BOB:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Pretoria']a teraz ciekawostka:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/103/3afb2c69ab2bd884.jpg[/IMG][/URL]

ta suczka teoretycznie nie powinna zostac wpuszczona na wystawe ze wzgledu na to ze nie zostala zgloszona. (mam nadzieje ze nie ma aspiracji na hodowlanke:crazyeye: )[/quote]

Nie jestem pewna ale chyba ma. Została zgłoszona na wystawę i widniała w katalogu ale po zmianach gdzieś zginęła z rejestru. Chyba też dlatego właściciele pojawili się z nią na wystawie i mówili że na szczęście mieszkają blisko.

Link to comment
Share on other sites

@All

A niby dlaczego nie ma prawa być wpuszczona, skoro sędzia podjął decyzję to mogła, a jeżeli chodzi o ogon, no to coż trafiają się i takie CdB i mogą być spokojnie oceniane...to też leży w gestii sędziego i to on decyduje na jaką ocenę oceni lub nie oceni psa...To suczka po championach...przecież. Ten sam champion krył kilka suczek w naszym kraju z kilku hodowli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='effa']Nie jestem pewna ale chyba ma. Została zgłoszona na wystawę i widniała w katalogu ale po zmianach gdzieś zginęła z rejestru. Chyba też dlatego właściciele pojawili się z nią na wystawie i mówili że na szczęście mieszkają blisko.[/quote]

hm.. a niby tylko psy zgloszone sa wpuszczane na wystawe!? (ja jej w katalogu nie widze?)
no ale wiemy jaka jest rzeczywistosc, czesto przychodza ludzie np. ze szczeniakami zeby je "socializowac" (czytaj sprzedac)

Link to comment
Share on other sites

@All

Jeżeli sędzia wyrazi zgodę to można wejść z takim psem poza konkurencją i dostać opis bez startu w klasyfikacji, ma prawo do tego każdy kto pomyślnie zwróci się z takim zapytaniem do sędziego ewentualnie obsługi ringu i sędziego, a ta suczka to suczka po Russ Kauri Zeppelin Ges z tego co pamiętam...

Link to comment
Share on other sites

Trochę pomieszałam. Na stronie Rzeszowskiego ZK na pierwszej liście podobno była zgłoszona. Na drugiej już jej nie było ale właściciele przyjechali (podobno) bo myśleli że jest zgłoszona. Okazało się że nie ma jej w katalogu i nie może przystąpić do wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Regulamin wystaw

[B]VI. szczególne obowiązki organizatorów[/B]
1. w zakresie opieki nad psami:
a na teren wystawy NIE mogą być wprowadzane psy niewymienione w katalogu i nieskontrolowane przez lekarza weterynarii.

A sędzia może ocenić poza konkursem ale tylko psa umieszczonego w katalogu :p

[B]VII. Szczególne uprawnienia i obowiązki sedziów[/B]
6. sędzia może ocenić psa wprowadzonego z opóźnieniem poza konkursem pod warunkiem że pies znajduje się w katalogu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Pretoria']37 Wystawa Psow Rasowych Rzeszow 2007

Sedzia: Jan Borzymowski

psy:
klasa championow

VAN GOG (o: Rus Kauro Zeppelin Gess m: Ula de Costa) - CWC, BOS, BOB

suki:
klasa otwarta

TECLA DE ALMALLUTX (o:K-2 de Almallutx m: FLORA de Almallutx) - CWC, BOS

Tym samym moja Tecla zakonczyla Championat Polski! zdobyla go na trzech wystawach: Krakow 2006, Nowy Sacz 2006 i Rzeszow 2007.
(w zeszlym roku nie mogla pokazywac sie wiecej ze wzgledu na moja "niewystawowa" kondycje;) )[/quote]


wlasnie Tecla dostala potwierdzenie swojej "jakosci" (takie psie ISO:multi: )
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/72/06d8c50f4287ca78.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...