Jump to content
Dogomania

Tylko mnie nie bij...skrzywdzona Karla- Łódz-nareszcie w DS !!!!!!!!!1


rita60

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kawka w miłym towarzystwie zawsze:) Żeby tylko jeszcze Klara była szczęśliwa.... Dobrze, że lepiej sobie w schronie radzi. Na stronie schronu naszego przeczytałam historię psiaka, który pojechał do domku, daaaleko i czmychnął, aby po dłuuuugim czasie pojawić się ponownie w schronie:):):) Wrócił kochany dzwoniec do siebie, psiaki to są smoki, co wzruszają i cieszą w równym stopniu:roll::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem nowa na forum, chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o suni, wiecie może jak reaguje na koty, jak znosi podróż samochodem? Strasznie mi jej szkoda:-( a moja cała rodzina uwielbia teriery począwszy od fox terierów, teriery walijskie, jag teriery i airedale terriery itp itd :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roche83']Witam, jestem nowa na forum, chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o suni, wiecie może jak reaguje na koty, jak znosi podróż samochodem? Strasznie mi jej szkoda:-( a moja cała rodzina uwielbia teriery począwszy od fox terierów, teriery walijskie, jag teriery i airedale terriery itp itd :lol:[/QUOTE]

jezu, swiatelko w tunelu?

ciociu Ritko , tylko ty mozesz roche83 odpowiedziec na te pytania

przybiegnij tutaj szybciutko ,,,,

Link to comment
Share on other sites

światełko w tunelu było...rozmawiałam z mężem i powiedział mi, że potrzebuje poczuć chemię z psem, a my trochę daleko mieszkamy...więc żeby się wybrać muszę zebrać jak najwięcej informacji... i trochę czasu żeby popracować nad mężczyzną...;) oczywiście wolałby szczeniaka ale jak tu się nie ugiąć przy takiej krzywdzie? może wiecie w jakich godzinach można dzwonić pod podany nr do Pani Sylwii?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roche83']Witam, jestem nowa na forum, chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o suni, wiecie może jak reaguje na koty, jak znosi podróż samochodem? Strasznie mi jej szkoda:-( a moja cała rodzina uwielbia teriery począwszy od fox terierów, teriery walijskie, jag teriery i airedale terriery itp itd :lol:[/QUOTE]
Witaj roche83:lol:jesli chodzi o kotki,to niestety w schronisku nie da się tego sprawdzić:shake:to samo z jazdą samochodem,nie znamy jej przeszłosci,tylko bedą to przypuszczenia. Na poczatku pobytu była wystraszona i wycofana,teraz jest lepiej,ozywiła się i dogaduje z towarzyszem niedoli. Do Sylwi dzwon tak po 10.00,nie zrazaj się,ze może nie odbierać,ale często jest w schronisku i przy jazgocie tylu gardeł,moze po prostu nie słyszeć. Teriery to wspaniałe psiaki,o niesamowitej radosci życia,sama mam takiego szorstkiego ADHD:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Postaram się zadzwonić:roll: niestety moja druga półówka wczoraj zgasiła moje światełko w tunelu. Wychowałam się z foxterierem, a później z terierem walijskim, który został z rodzicami. Od roku mieszkamy sami i strasznie brakuje mi zwierzaka niestety nasz styl pracy nie pozwalał na jakiekolwiek zwierzę, teraz powoli się to zmienia i już jakiś czas szukam, bo chcę przygarnąć jakąś kropkę:lol: zastanawiam się tylko, czy nie wziąć mniejszego psa, bo mamy 50m2 mieszkania, a terier wiadomo, w domu też powinien mieć więcej przestrzeni...noi sama nie wiem co robić :-(

Link to comment
Share on other sites

no faktycznie, jezeli duzo pracujecie, to moze lepiej zdecydowac sie na starszego pieska, ktory nie potrzebuje duzo ruchu, a tylko mieciutkie miejsce na kanapie oraz pelna miseczke i duuuuuuuuzo glaskow....

zapraszam na strone przytuliska.... u nas sa rozne pieski, male, duze, srednie, mlodsze i starsze... a nasz jamnis Znajdek tak by sie cieszyl, gdyby w koncu znalazl cicha przystan

tutaj oto jego historia:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226473-Znajdek-w-typie-jamnika-szorstkow%C5%82osego-pilnie-szuka-DT%21-Uratowany-teraz-pogryziony%21/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226473-Znajdek-w-typie-jamnika-szorstkow%C5%82osego-pilnie-szuka-DT%21-Uratowany-teraz-pogryziony%21/page2[/URL]

wejdz , zobacz, przekonaj sie sama..... malutkie toto, cichutkie i przekochane

Link to comment
Share on other sites

roche83 powiem tak,terier może mieszkać nawet na 30 m2,ale jest jedna zasada musi być wybiegany,wyspacerowany,aby dom traktował jak miejsce do odpoczynku. Zmęczony szorstki,to szczęśliwy pies:lol:
Sa rowniez do adopcji teriery walijskie i foksy.

Link to comment
Share on other sites

no więc chyba znaleźliśmy kompromis:) za dwa tygodnie jedziemy do najbliższego schroniska i przygarniemy jakąś bidulę:multi: mąż chce wyjść najpierw z psem na spacer i zobaczyć czy się dogadają, więc stanęło po trochu na moim:lol: będzie piesek ze schroniska a nie z hodowli:multi: jedynie szkoda mi Karli bo szczerze chciałabym jej pomóc, może mi coś podpowiecie? już udostępniłam na FB:)

Link to comment
Share on other sites

Oj, szkoda, że nie Karla, ale fajnie że jakiś biduś będzie miał kochający domek:) Może proszę mówić o Karli gdzie się da, tzn. zaufanym, kochającym psiaki ludziom:) Można jej tez wykupić ogłoszenie:)
Małgosiu masz jakiś pomysł??????? Sunieczka potrzebuje domku, to pewne!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roche83']no więc chyba znaleźliśmy kompromis:) za dwa tygodnie jedziemy do najbliższego schroniska i przygarniemy jakąś bidulę:multi: mąż chce wyjść najpierw z psem na spacer i zobaczyć czy się dogadają, więc stanęło po trochu na moim:lol: będzie piesek ze schroniska a nie z hodowli:multi: jedynie szkoda mi Karli bo szczerze chciałabym jej pomóc, może mi coś podpowiecie? już udostępniłam na FB:)[/QUOTE]

rozumiem doskonale meza.... chce sie przekonac do psiaka...i dobrze.... to rozsadne podejscie... my kobitki podchodzimy do tych spraw inaczej , bardziej uczuciowo i emocjonalnie.... najpierw bierzemy i pomagamy a potem nie martwimy sie bo obustronna sympatia sama przychodzi....

[quote name='rita60']Fajnie,że domek znajdzie jakaś bida:multi:myślę,że Marysia ma racje,rozgłaszajcie Karlę,wykupcie ogłoszenia,bo to podstawa na znalezienie domku.[/QUOTE]

stez tak mysle, a Karli trzeba nowych ogloszen...

mam nadzieje, ze napiszesz nam na ktorego szczesliwca , padl wybor ...??

Link to comment
Share on other sites

na FB apel powtórzony :roll: mąż daje się przekonać do starszego psiaka więc....ale niestety łódź trochę daleko, a my auta nie mamy i mieć narazie nie chcemy (eko sporawy). czytam umowy adopcyjne i tam jest napisane że trzeba mieć legowisko dla psa :-o a ja nie wiem jakiego psa przygarniemy czy dużego czy małego, a poza tym psy w naszych domach spały z nami. Może wiecie jak się na to zaopatruje schronisko? Czy legowisko już musi być czy może być później kupione? miski i smycz w zależności od rozmiaru więc też nie wiem ...proszę o poradę...

Link to comment
Share on other sites

Po pieska do schroniska teoretycznie idzie się biorąc smycz i obrożę,pierwsze słyszę o tym,że wymagane legowisko:cool3:przecież jest sporo przypadków,że ludzie idą po psa w typie ratlerka,a wychodzą z psiakiem w typie owczarka:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...