Jump to content
Dogomania

Kajunia odeszła za Tęczowy Most[*]


Jagoda1

Recommended Posts

Agusiu,
na pewno nic sie nie dzieje. Musisz sie przyzwyczaic, ze w tym przypadku i podobnych, nie zawsze dostaniesz odpowiedz. Z naszej strony wyglada to na lekcewazenie, z ich strony moze inaczej (zawsze mozna sie zaslonic brakiem czasu). Moze nie sa przyzwyczajeni do otrzymywania korespondecji w ilosci wiekszej niz jeden mail na dzien :smhair2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18']Agusiu,
na pewno nic sie nie dzieje. Musisz sie przyzwyczaic, ze w tym przypadku i podobnych, nie zawsze dostaniesz odpowiedz. Z naszej strony wyglada to na lekcewazenie, z ich strony moze inaczej (zawsze mozna sie zaslonic brakiem czasu). Moze nie sa przyzwyczajeni do otrzymywania korespondecji w ilosci wiekszej niz jeden mail na dzien :smhair2:[/quote]

Napisałam dziś maila do p. Kierownika...
A jakiś telefon, który P. Kierownik odbiera osobiście?
Będę nieugięta:mad: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']no znów jestem ale nadal cisza- Pan kierownik myśli ale by przyajmniej napisał że sie zastanawia[/quote]

Bo to pewnie "wolnomyśliciel".:evil_lol:

Ale mówiąc poważnie, denerujące jest to zachowanie Kierownika Schroniska. Odnoszę wrażenie, że jedzenie, budy...i koniec.:mad:

Zaraz napiszę kolejny mail, wieczorem zatelefonuję do schroniska ok. 20.00 - 21.00, jak podała "Ulka18".

Link to comment
Share on other sites

Agusiu, wrazenie masz dobre......pisz co tam szkodzi, najwyzej sie troche podenerwuje, ze dalam jego maila kilku dogomaniakom ;)

Na pewno byl w schronisku, dostalam dzisiaj rano zdjecia nowych psiakow.
Cale szczescie, ze maja moj poprzedni aparat, bo strona dzieki tym zdjeciom jeszcze 'zyje'. Moze bedzie tez wieczorem :???: tego nigdy nie wiadomo :lying:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Agusiu, wrazenie masz dobre......pisz co tam szkodzi, najwyzej sie troche podenerwuje, ze dalam jego maila kilku dogomaniakom ;)

Na pewno byl w schronisku, dostalam dzisiaj rano zdjecia nowych psiakow.
Cale szczescie, ze maja moj poprzedni aparat, bo strona dzieki tym zdjeciom jeszcze 'zyje'. Moze bedzie tez wieczorem :???: tego nigdy nie wiadomo :lying:[/quote]

Napisałam, bardziej stanowczo, wieczorem spróbuję zatelefonować i znów napiszę maila. Różne mysli przychodzą mi do głowy, nawet te najmniej rozsądne...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaTerierka']Napisałam, bardziej stanowczo, wieczorem spróbuję zatelefonować i znów napiszę maila. Różne mysli przychodzą mi do głowy, nawet te najmniej rozsądne...:shake:[/quote]
Kurcze,sama zaczynam się denerwować,rozumiem,że nie chcieli Jej dać do Niemiec,starszej Sunieczki w nieznane,obce miejsce,ale teraz gdy jest domek prawie tuż obok,u osoby z którą mamy kontakt,u naszej dogomaniaczki,to.....dziwne trochę ,że się nie spieszą z odpowiedzią:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy od Znajomych, miałam nadzieję na mail do mnie lub do Wandzi...ciiisza.
Telefonu nikt nie odbierał, co się dzieje?
Kochane Ciocie , pomóżcie, wysłałam dzisiaj dwa maile do p. Kierownika, może mi poradzicie?
Pierwszy raz spotykam się z czymś takim:crazyeye:!
Biedna Sunia, czy ma umrzeć w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

Agusiu,
moze sprobuj zadzwonic ok. 13? Nie przejmuj sie jak uslyszysz tubalny glos w sluchawce albo niemile powitanie (vide watek Stesknionego i Idalii).

Zobacze w skrzynce, czy p.kier nie napisal do mnie jakiegos 'upomnienia',
ze za duzo dostaje maili i ze podaje jego adres mailowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Agusiu,
moze sprobuj zadzwonic ok. 13? Nie przejmuj sie jak uslyszysz tubalny glos w sluchawce albo niemile powitanie (vide watek Stesknionego i Idalii).

Zobacze w skrzynce, czy p.kier nie napisal do mnie jakiegos 'upomnienia',
ze za duzo dostaje maili i ze podaje jego adres mailowy.[/quote]

Przy adopcji Korusi rozmawiałam, odniosłam dobre wrażenie, dlatego nic tu nie rozumiem:crazyeye: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaTerierka']Napisałam kolejny, już mniej kurtuazyjny mail do p.Kierownika.
Kajusia nie ma czasu, trafia się jej jedyna i niepowtarzalna szansa mieć dom, a tu taki beton.
Zastanawiam się, czy Kierownik dobrze rozumie na czym polega jego praca?[/quote]
Dobre pytanie,bo nie powinien tak kierownik podchozić do zainteresowanej osoby,spójrzcie na to tak:Wtatara czy Agusia są konkretne,stanowcze i tak łatwo nie odpuszczą,ale ile innych,fajnych adopcji może przechodzić tamtym psiakom koło nosa,gdy ludzie są tak traktowani i dają sobie spokój:shake:

Mimo wszystko ufam,że kierownik odpiszę i się zgodzi-nie ma innego wyjścia;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaTerierka']Biedna Kajuniu, walczę o Ciebie, jest mi b. smutno...[/quote]
Mi też,co chwila tu zaglądam,później mnie nie będzie w domku,ale jak tylko wrócę od razu tu zajrzę i.....mam nadzieję,że będą tylko dobre wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amelka0']Mi też,co chwila tu zaglądam,później mnie nie będzie w domku,ale jak tylko wrócę od razu tu zajrzę i.....mam nadzieję,że będą tylko dobre wiadomości.[/quote]

Ja też mam taką nadzieję, pierwszy mail napisałam do p. Kierownika z euforią, że Kajunia ma szanse zostać Krakowianką.

Link to comment
Share on other sites

i dlaczego takich ludzi zatrudniają na tych stanowiskach??!
Podobne problemu (pisałam na twoim blogu) były z Poznańskim schroniskiem - pies miał być zabrany i leczony a tu ciagle jakieś wymówki i nie chcieli gho wydać... jakaś paranoja!
Może lepiej dzwonić, może nie sprawdza zbyt często poczty???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...