Jump to content
Dogomania

prośba o pomoc,radę


Recommended Posts

Witam serdecznie,od razu przepraszam bo pewno piszę nie w tym miejscu co trzeba:roll:nie wiem do kogo zwrócić się o radę,a problem jest następujący...Od jakiegoś czasu szukałam pieska dla siebie po hodowlach(zarejestrowanych).Jednak pieski wszędzie były zarezerwowane:placz:miałam chyba pecha.I nagle wczoraj dostałam wiadomość e-mailową,dotyczącej suni 11 miesięcznej.Właściciel hodowli chce ją oddać za darmo.Wcześniejsi właściciele kupili ją po czym oddali z powrotem do hodowli.Mało tego,zanim ją oddali została dotkliwie pogryziona przez starszego psa w typie rasy:placz:Nie wiem co zrobić,hodowca zapewnia że jest bardzo przyjacielska,i łagodna.Jednak obawiam się jak będzie reagować na dzieci(mam troje 12 lat,8lat i 2,5 roku).Fakt faktem marzyłam o suni z hodowli,jednak zawsze brakowało kasy,a od pseudo-hodowców nie chciałam bo kto wie jaki piesek będzie w przyszłości.Poradźcie,czy powinnam się obawiać???w razie czego moje namiary gg 24224612

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elemeledutki80']Witam serdecznie,od razu przepraszam bo pewno piszę nie w tym miejscu co trzeba:roll:nie wiem do kogo zwrócić się o radę,a problem jest następujący...Od jakiegoś czasu szukałam pieska dla siebie po hodowlach(zarejestrowanych).Jednak pieski wszędzie były zarezerwowane:placz:miałam chyba pecha.I nagle wczoraj dostałam wiadomość e-mailową,dotyczącej suni 11 miesięcznej.Właściciel hodowli chce ją oddać za darmo.Wcześniejsi właściciele kupili ją po czym oddali z powrotem do hodowli.Mało tego,zanim ją oddali została dotkliwie pogryziona przez starszego psa w typie rasy:placz:Nie wiem co zrobić,hodowca zapewnia że jest bardzo przyjacielska,i łagodna.Jednak obawiam się jak będzie reagować na dzieci(mam troje 12 lat,8lat i 2,5 roku).Fakt faktem marzyłam o suni z hodowli,jednak zawsze brakowało kasy,a od pseudo-hodowców nie chciałam bo kto wie jaki piesek będzie w przyszłości.Poradźcie,czy powinnam się obawiać???w razie czego moje namiary gg 24224612[/QUOTE]

Skoro hodowca zapewnia, że mimo pogryzienia sunia jest przyjacielska, to pewnie tak jest;) 11 miesięcy to młody pies, ciągle do wychowania. Nie obawiaj się o dzieci, sądzę, że nie ma powodu, w końcu to nie od nich zaznała krzywdy, tylko od psa. Ja na Twoim miejscu bym się na sunię zdecydowała. W razie co zawsze możesz umówić się z hodowcą, że jakby coś było nie tak to Ci pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...