Jump to content
Dogomania

SOSNOWIEC nie polecam


Niki9

Recommended Posts

Chce was ostrzedz ostatnio dowiedziałam się ze moja pani weterynarz nie jest tak na prawdę weterynarzem a się za niego podaje. Chodziłam tam bo mam blisko i na dodatek na stronie vetopedi podana jest jako lekarz weterynarz więc myślałam ze tak jest po czym moja znajoma mi powiedziała ze nie jest lekarzem. Ostrzegam uwarzajcie na panią Aleksandre Topolską z Paco na Kościelnej w Sosnowcu ta pani nie jest lekarzem Jak tak można ludzi w błąd wprowadzac!!!!!!!! Niech mi ktoś napisze prosze gdzie można sprawdzic czy ktoś rzeczywiście jest lekarzem czy nie bo już boje sie chodzic z moim pieskiem gdziekolwiek zeby znów nie zostac oszukaną. Prosze o odpowiedz pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lecznica Paco - Sosnowiec.
Najgorsza lecznica i personel w Sosnowcu.Przy standardowej procedurze obcinania pazurów u małej suczki, Panie "specjalistki" prawie ją udusiły, nie zwracając w ogóle uwagi na to,że uwagi właściciela i na to,że suczka ze strachu dostała rozwolnienia. Na późniejsze uwagę, że prawie zabiły mi psa, odparły, że to też potrafią i dobrze na tym zarabiają - co za tupet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...