Jump to content
Dogomania

Teofilciu :( żegnaj kochany przyjacielu........[*][*][*]


margoth137

Recommended Posts

Ja jestem zdecydowana :) . Jeszcze tylko jedna rzecz przede mną - muszę powiedzieć mężowi o swoich planach . On się zawsze na mnie złości i mówi, że jakbym mogła to sprowadziłabym wszystkie bezpańskie psy do domu . Zawsze jest kłótnia o kolejnego zwierzaka . Ale postaram się wymyślić jakąś odpowiednią historię Teosiowi tzn. że jeśli go nie wezmę to zostanie uśpiony, więc tylko ja mogę go uratować , czy coś w tym stylu . Zobaczymy co powie .

Link to comment
Share on other sites

A czy gdyby wszystko się udało i pojechałabym po Teosia, to musiałabym wchodzić na teren gdzie są boksy z psiakami ? Raz jak byłam w schronisku zawieść koce i karmę, to tam weszłam i o mały włos nie wzywali karetki . To jest poprostu ponad moje siły . Tyle psiego nieszczęścia w jednym miejscu . Rozwala mnie to kompletnie :( . Czy to konieczne ?

Link to comment
Share on other sites

Widzę ,ze jest szansa dla Teosia. Ale widzę też że może być problem z ta adopcja .
Po pierwsze Teoś boi się gwałtownych ruchów więc 4 letnie dziecko musiało by być nauczone ,ze pieska można głaskać bardzo delikatnie ,nie znienacka i pod opieka dorosłego .Teoś niestety przeżył swoje. Obawiam sie też jeżeli bokserka jest bardzo zazdrosna mogła by nie przyjąć kolejnego psa ,a wyczuwając jego ślepotę mogła by mu zrobić krzywdę. U Bożenki w hoteliku maja bokserkę i niestety nie zawsze toleruje nawet psy.
Tutaj trzeba by zadzwonić do Ktoz żeby ktoś podjechał na wizytę , można tez poprosić pania kierownik( może wyrazi zgode ) żeby (a jest to przypadek specjalny)żeby zabrać zainteresowana osobę wraz z bokserka do schroniska . Trzeba by najpierw zapoznać psiaki żeby potem się nie okazało,ze suka nie zaakceptuje Teosia tak jak to było w przypadku Nocki ,ze pies rezydent chciał ja zagryśćc .Ale Nocka wracała do hotelu ,a nie do schroniska .

Link to comment
Share on other sites

Niestety, pomimo moich ogromnych chęci pomocy Teosiowi, mój mąż kategorycznie odmówił :( :( :( . Jest mi z tego powodu bardzo smutno, bo naprawde chciałam dać temu pieskowi własny dom . Biedny Teoś :( . Mam nadzieję, że jeszcze znajdzie domek dla siebie . Będę pytać i namawiać znajomych do zabrania Teosia . Dla niego chyba najlepszy byłby domek gdzie nie byłoby dzieci, ani większych psów . Naprawdę mi przykro :( . A może mogłabym chociaż opłacić hotelik dla Teosia ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdek']Niestety, pomimo moich ogromnych chęci pomocy Teosiowi, mój mąż kategorycznie odmówił :( :( :( . Jest mi z tego powodu bardzo smutno, bo naprawde chciałam dać temu pieskowi własny dom . Biedny Teoś :( . Mam nadzieję, że jeszcze znajdzie domek dla siebie . Będę pytać i namawiać znajomych do zabrania Teosia . Dla niego chyba najlepszy byłby domek gdzie nie byłoby dzieci, ani większych psów . Naprawdę mi przykro :( . A może mogłabym chociaż opłacić hotelik dla Teosia ?[/QUOTE]


to smutne, myslałam, że szczęscie się do niego uśmiechnęło

Link to comment
Share on other sites

kurcze miałam nadzieję:( Teosiu uda się jeszcze:(


kurcze też myślałam hoteliku, tylko ciężko będzie uzbierać stałe deklaracje co miesiąc, niewiem jak tu w naszych rejonach z cenami w hotelach, ale taki psiak to chyba tak min. 300zł miesięcznie by trzeba było. A DT to już wogóle.....:( sama bym chciała pomóc Teosiowi:(

Edited by margoth137
Link to comment
Share on other sites

koszt hotelu jest naprawdę wysoki, a po jakimś czasie deklaracje często się wykruszają, a osoba, która podjęła się wyciągnięcia psa ze schroniska, ma coraz większe długi..
ale jeśli uważacie, że podołacie temu, to możecie próbować. :) Foksia i Dżekuś ma wiele psów w hotelu, więc w razie czego można Jej pytać o radę. :)

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się że tak z 15zł z wyżywieniem za dobę, ale jak się znadzie ten DT to bez stałych pieniążków nic nie zdziałamy. Byłby lepszy niż hotelik o DS nie wspomnę:(:(:( też trzeba się liczyć z wizytami u veta no i lekami, gdyby odpukać.... w końcu Teoś to starszy piesek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...