Jump to content
Dogomania

drugi buldog w domu....


mada788

Recommended Posts

witajcie!!
ja też z pytankiem - mam francuza, łagodnego i towarzyskiego dwu-latka, piesek. Zawsze marzyłam o dwóch buldziach, teraz po przeprowadzce na wieś mamy warunki dla dwóch psiaków.... tylko nie wiem czy nie skrzywdzę swojego rozpieszczonego
jedynaka... może ktos z Was ma w domu dwa pieski (bo interesuje nas drugi psi chłopak) - czy dwa psy nie będą ze sobą "walczyły" - dosłownie i w przenośni :roll:, jak to jest z buldziami..... może to trochę głupie pytanie, ale naprawdę zależy mi na odpowiedzi... bo ewentualny psiak mógłby do nas trafić już w przyszłym tygodniu... Rada potrzebna od zaraz - przemyślę każdą...

Edited by mada788
Link to comment
Share on other sites

A jak Twój pies reaguje na psy ogólnie? Jest miły i towarzyski dla psów, czy dla ludzi? Buldogi to molosy, więc mają silne charaktery. Myślę, że jeśli sprowadzisz do domu sunię, a Twój pies toleruje inne psy, to nie będzie problemu.

Edit; nie doczytałam, że chodzi Ci o drugiego samca. W jakim wieku jest tamten psiak? Wiesz co, ciężko jest doradzić, bo dwa molosy samce to często nie jest dobry wybór, dużo czytałam, nawet tutaj na forum, o samcach molosów, które w pewnym momencie po prostu zaczynały się 'ustawiać'. Wejdź może na forum molosów i zobacz, czy ma ktoś dwa samce buldoga w domu? Nie mam pojęcia jak jest z charakterem bulw, nie znam ich, więc niewiele podpowiem.

Link to comment
Share on other sites

Mój buldzio - jak większość francuzów, to ciapa - uwielbia psy, suczki, koty i inne stworzenia żywe.... nie umie "się odgryźć" i zupełnie nie wie o co chodzi jak jakiś psiak startuje z zębami....... Nasz Martel ma 2 i pół roku, do tej pory miał mnóstwo kumpli bo mieszkaliśmy w bloku, teraz jest potwornie smutny i próbuje zaczepiać nawet wiewiórki..... drugi buldzio ma w tej chwili 5 miesięcy - więc to szczeniak. Kurcze sama nie wiem co myśleć, w zasadzie te psiaki mają cudne, łagodne charaktery.... ale masz rację - co będzie jak mały dorośnie - no i właśnie w tym kłopot. Jakoś nie myśleliśmy o suni - zawsze mieliśmy chłopaków......Dziękuję za radę - nie pomyślałam o forum molosów - skorzystam !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...