Jump to content
Dogomania

8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.


phase

Recommended Posts

 

Ileeee fotek  :)
 

Przepiękna fotorelacja, aż przez Ciebie chce mi się na nowo wsiąść w siodło. Jesteś niedobra no  :P

Konie są przepiękne. Byłam swego czasu na tego typie imprezie, mocno mi się podobało, mimo że trwało długo  :).

Dziękuję :)

A nie masz możliwości pojeździć konno? 

Ja głupia zapomniałam o wystawie psów , która była niedaleko mojego miasta w niedzielę ;/ I teraz dopiero muszę czekać na lipiec na wystawę u mnie. 

5.07 Olsztyn krajowa   5.07 Olsztyn krajowa Cane Corso i Mastino Napoletano

Pierwszy raz będzie u mnie wystawa CC i Mastifów N. Nie mogę się już doczekać. CC to niezwykle przepiękne psy, osobiście nie chciałabym mieć tej rasy, ale uwielbiam na nie patrzeć.

 

aaaaaaaaaasaa!!!!!
Ja tak też chce ;( cuuudowne konie <3

Ale i tak najpiękniejsze jest to z klaczą i źrebakiem.... aż no tego no....

dawaj dawaj do nas w sobotę są w moim mieście zawody :D

 

od zawsze marzy mi się jazda na koniu  :)

A jeździłaś wcześniej?

Link to comment
Share on other sites

 

Piękne konie <3 powinnaś być fotoreporterką !

oj dziękuję Ci kochana za miłe bardzo słowa :*

 

Konie...! <3

Piękne zdjęcia  :D

Echh tak chciałoby się znów wsiąść na konia  :P

dziękuję bardzo :)
Ja sama bym z chęcią pojeździła :D
 

ile pięknych zdjęć! <3

przypomnij mi jaki masz obiektyw? czas na coś pozbierać  :P

dziękuję bardzo :)

Tamron 70-300 f/4-5.6

Tylko nie mogę ogarnąć tego ISO, przesłonę. :( Staram się, ale za Chiny tego nie rozumiem.  Staram się ćwiczyć, samej ustawiać coś, czytać, ale ledwo mi to wychodzi.

 

 

 

Z ciekawości sprawdziłam zawody konne w najbliższym czasie i okazało się, że w sobotę są u mnie :D Mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo jak na razie to jest kiepściutko...

Zaliczenia, zaliczenia i zaliczenia cały czas. Na razie wszystko do przodu a ostatnio nawet jako jedyna w grupie dostałam 5 :D

Link to comment
Share on other sites

Sobota- czyli co ze Szczecina bym musiala wyjezdzac juz w piątek :P

Wyjedziesz w nocy w piatek tak o 2 to zalozmy 9-10 bedziesz. Nooo to akurat :D :D

Ufff zaliczylam 2 kola, wszystko na razie do przodu :))))) cudownie. W przyszly tydzien 4 zaliczenia..
Link to comment
Share on other sites

Dasz rade :) My trzymamy kciuki :D

wielkie dzieki! :)))))

 

Dzień doberek :)

witanko ;)

 

 

Dzisiaj nawet na zajecia babka nie przyszla :P Na 17:30 z mamuska ide do kina na Wiek Adeline bo mam za darmo wejscioweczki :D 

Link to comment
Share on other sites

Cześć :)
Teraz to ja czasowo nie wyrabiam, więc nie mam możliwości jeździć na stadninę ;)

Hejka hejka :)

Ja to jestem taka głupia, że nie boję się, że koń mnie kopnie tylko, że ugryzie :D

Ale poza tym brakuje mi jazdy konno, za dzieciaka, na wiosce zawsze się jeździło, nawet kilka kilometrów się jechało na rowerze, by godzinkę pojeździć na koniu.

 

Ale tak to nie narzekasz na obiektyw? Zastanawiam się przyszłościowo nad czymś długim..

Wiesz Angi.. Szczerze to tak naprawdę mam pierwszą w życiu lustrzankę, nie mam żadnego porównania. Ale jak na pierwszy taki "zaawansowany" obiektyw to jestem zadowolona. Cholernie denerwuje mnie fakt, że jestem mało yntelygentna do ustawień i nie czaję ISO, przesłony.. Ale niestety ostatnimi czasy baardzo rzadko mam w rękach aparat i nie mam jak ćwiczyć. 

 

 

 

Coś Żabciowe łapki ostatnio tak sobie. Raz lepiej, a dziś jakby pijana była, tak tylne łapuszki odmawiają posłuszeństwa. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nic na to poradzić nie mogę. Najważniejsze że psies chodzi i w sumie po niej nie widać nic. Dzisiaj się wygrzała na słonku, ponad 20 stopni! Fiu fiu, choć dla mnie mało to szczęśliwe :P

Ostatnio miało być koło, a baba nawet nie przyszła -.- Nie napisała meila , nie zadzwoniła do naszej grupowej. Nic. A w przyszły czwartek ostatnie zajęcia.... Wstępnie 04.07. lecę do Marka do Anglii, ile bym dała, żeby to wypaliło. Jeszcze biletu nie kupuję, bo przede mną zaliczenia a chcę mieć pewność, że ze wszystkim będę na czysto. 

 

Nie dogadałam się coś z aparatem wczoraj... Zdjęcia mi wyszły kiepskie. Nie mój dzień. Muszę któregoś dnia na spokojnie usiąść, odpalić laptopa, wujka google i poczytać dokładnie o ustawieniach.

_DSC2497_zpsu0rq1us7.jpg

 

_DSC2513_zpsbhimmegu.jpg

 

_DSC2516_zpsjokpozqs.jpg

 

_DSC2517_zpseeuqjvb2.jpg

 

_DSC2520_zpsxg18n7so.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...