Jump to content
Dogomania

Pitbull a zawody psów obronnych/pracujących


Oscar Patric

Recommended Posts

  • 3 months later...

Ograniczenie jest, jeżeli piesek nie ma rodowodu. Bo nie mając papierka nie może brać udziału w zawodach na poziomie choćby MP. Możesz kończyć sobie wszystkie egzaminy aż po IPO III ale nie można startować w zawodach niestety.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ograniczenie jest, jeżeli piesek nie ma rodowodu. Bo nie mając papierka nie może brać udziału w zawodach na poziomie choćby MP. Możesz kończyć sobie wszystkie egzaminy aż po IPO III ale nie można startować w zawodach niestety[/QUOTE]
Pity sa rasa nieuznana, wiec rodowodow ZK nie maja. W zawodach psy bez papierow jak najbardziej startowac moga; za wyjatkiem Mistrzostw Polski (jedne zawody w roku). IPO III w Pl mozna zdawac tylko na zawodach.

unikatowydiament, zdajesz sobie sprawe, ze na zawody trzeba prezentować nieporownywalnie wyzszy poziom niz na egzaminach? Moze zaczniesz od egzaminow by zobaczyc co i jak?

Link to comment
Share on other sites

No piszę właśnie o tym, że nie mogą na poziomie MP (Mistrzostw Polski ;)) . Wiem także , że rodowodów nie mają w ZK, czyli to też miałam na względzie.
Ja myślałam, ze jak piszę do unikatowydiament to zrozumie.
I co do IPO III to zwracam honor, racja zapędziłam się. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...