Jump to content
Dogomania

Moja Boksia Alma


Agnieszka PPP

Recommended Posts

  • Replies 867
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cześć:p

[IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6428/b1px9.jpg[/IMG]

Piękna sunia:loveu: :loveu: w bardzo ładnej obroży:loveu: .

Wasze Boksie polują na owady,a moja urządziła sobie dziś polowanie na drób:diabloti: zazwyczaj daje sie odwołać:diabloti: ( napiszę tylko że kurze sie nic nie stało poza tym ze straciła trochę piór)

Link to comment
Share on other sites

Witam:p fajnie że Wam się podoba suńka w nowej obroży:loveu: :loveu: Alma zawsze poluje na owady,tłucze się po całym domu jak coś zobaczy:shake: :mad: No a dziś urządziła sobie też polowanie ale......na mnie:mad: :mad: To jest bardzo niedobre,nie umiem tego wyeliminować:placz: Skacze na mnie,szczeka:shake: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kate I Luka']A mój wariat wczoraj po szybie gonił muchę... Nie zauważyłam, a po chwili już ja mamlał, i połknął :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote]


[B]Moje też mają bzika na punkcie much, wystarczy że zrobię bzzzz i już na równych nogach, a jak dotknę po grzbiecie i zabzzzyczę:diabloti: to Bono w szał wpada. Muchów nienawidzi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .[/B]

[IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4345/m1ra4.jpg[/IMG]

:loveu: [B]Jaki grzecny piesio leży sobie ze swoją zabaweczką na swoim łóżeczku[/B]:diabloti: :evil_lol:
[B]POZDROWIONKA[/B]

Link to comment
Share on other sites

siemka.. oj Alma jak sobie ładnie śpi :Dsuper sa te długasy, ja mam takiego dziuba żołtego.. choć już srednio piszczy.. dzisiaj robiłysmy z nim slady :D.. Lena pędziłą po niego :P:D.. niodrywając pyska od ziemi, a jak znalazła to jaka radocha :D..
Alma piekna :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']siemka.. oj Alma jak sobie ładnie śpi :Dsuper sa te długasy, ja mam takiego dziuba żołtego.. choć już srednio piszczy.. dzisiaj robiłysmy z nim slady :D.. Lena pędziłą po niego :P:D.. niodrywając pyska od ziemi, a jak znalazła to jaka radocha :D..
Alma piekna :D[/QUOTE]
My też mam żółtego Pana Dziubdziuba, dla przyjaciół Longuś:cool1:
A w sumie, to mamy dwóch Panów Dziubdziubów:cool3: :cool3:
Bo jak zamówiłam pierwszego, to był leciutko uszkodzony - zarysowany i w tym miejscu dość szybko zrobiła się dziurka, ale dalej pioszczy i przysłali mi, tzn. nam gratis drugiego:cool1:

No i zapomniałam dodać, rzecz dla wszystkich znaną, że Almusia jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaTerierka']To ja wezmę Waszą parkę, a Wy Kiri, trochę odpocznę;) .[/quote]
Aga przy majej Almie to byś nie odpoczęła:eviltong: :eviltong: bokser to pies bardzo żywiołowy ale aż tak:shake: :shake: Czasem to się już zastanawiam czy Alma czasem nie ma psiego ADHD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...