Jump to content
Dogomania

Nadia - sama słodycz.


patusiove

Recommended Posts

[B]Kirinna[/B] - oo do poniaty, może kiedyś się umówimy? lubi twój pies wodę?

[B]Fides79[/B] - w julianie byłam ale tylko bez psa na rowerach i po wystawie się wyluzować. Mam zamiar uprawiać z Nadią agility od marca, wiesz? ;p I wystawiać psa, ale to muszę z p. Jadwigą porozmawiać o tym by mnie nauczyła jak wystawiać ;)

Edited by patusiove
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE][B]Fides79[/B] - w julianie byłam ale tylko bez psa na rowerach i po wystawie się wyluzować. Mam zamiar uprawiać z Nadią agility od marca, wiesz? ;p I wystawiać psa, ale to muszę z p. Jadwigą porozmawiać o tym by mnie nauczyła jak wystawiać ;-)[/QUOTE]

co do agility to widziałam, że są takie plany :p

no a na P.Jadzię to będziesz musiała czatować na skwerku przy Orlenie chyba, bo do parku to juz raczej nie przychodzi albo możesz zadzwonić

Link to comment
Share on other sites

Fides79 - Teraz jak jest zima to zauważyłam, że nikogo takiego znajomego nie ma. Czasem, czasem się kogoś spotka ale tak to na krótko.. Ja dłużej niż 30 minut nie wytrzymam -.- a Nadia jakby nigdy nic. :roll:
I od wiosny biegamy przy rowerze, bo przecież ten grubas długo nie będzie miał zdrowych łap.. Jeszcze coś muszę wymyślić na odchudzanie, ale co? :shake:
Ale ziiiiiiiiiiiiiiiiimno, ja chcę wiosnę, a najbardziej marzec - treningi agility :loveu:
będę w niebie :razz: jak wam minął dzisiejszy dzień? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patusiove']Fides79 - Teraz jak jest zima to zauważyłam, że nikogo takiego znajomego nie ma. Czasem, czasem się kogoś spotka ale tak to na krótko.. Ja dłużej niż 30 minut nie wytrzymam -.- a Nadia jakby nigdy nic. :roll:
I od wiosny biegamy przy rowerze, bo przecież ten grubas długo nie będzie miał zdrowych łap.. Jeszcze coś muszę wymyślić na odchudzanie, ale co? :shake:
Ale ziiiiiiiiiiiiiiiiimno, ja chcę wiosnę, a najbardziej marzec - treningi agility :loveu:
będę w niebie :razz: jak wam minął dzisiejszy dzień? :lol:[/QUOTE]

Z tym odchudzanie sama nic nie kombinuj. Pojdx do weta zapytaj się jaka dieta by jej pomogła. Albo karma light. No i oczywiście nie dawaj jej w nagrodę sera żółtego parówek, bardzo tłustych smaków. Nie karmi jej pomiędzy posiłkami. A jak ją uczysz czegos to dawaj jej porcję przeznaczona np na śniadanie:)
a i gotowane ponoć tuczy najbardziej

Link to comment
Share on other sites

[B]Kirinna[/B] - możliwe, że gotowane tuczy ale jest najzdrowsze i najtańsze. Karmy suche nie są warte swojej ceny - kupowałam karmę light (Dog Chow) i jakoś ZERO poprawy.. Po prostu trzeba jej ruch wykombinować, byłam u weta i pytałam się. Nie usłyszałam nic innego co wymieniłaś w swojej wypowiedzi. PS: Do szkolenia używam karmy, która Nadii najbardziej smakuje. Może i ma 4 % mięsa ale Nadii bardzo ją lubi i w jeden dzień opanowała "spojrzenie klikerowe" (w sensie, że gdy słyszy "klik" poświęca mi uwagę). Karma to Frolic ;p
[B]
Fides79[/B] - Hehe, ja mam wolne i (może) wezmę się za filmik ze wszystkimi sztuczkami Nadii w jednym filmiku ;) i coś się tam jeszcze pomyśli co by ją nauczyć.. Chciałabym "kuleje", ale wiem, że nic nie wyjdzie z tego -.- ;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patusiove'][B]Kirinna[/B] - możliwe, że gotowane tuczy ale jest najzdrowsze i najtańsze. Karmy suche nie są warte swojej ceny - kupowałam karmę light (Dog Chow) i jakoś ZERO poprawy.. Po prostu trzeba jej ruch wykombinować, byłam u weta i pytałam się. Nie usłyszałam nic innego co wymieniłaś w swojej wypowiedzi. PS: Do szkolenia używam karmy, która Nadii najbardziej smakuje. Może i ma 4 % mięsa ale Nadii bardzo ją lubi i w jeden dzień opanowała "spojrzenie klikerowe" (w sensie, że gdy słyszy "klik" poświęca mi uwagę). Karma to Frolic ;p
[B]
Fides79[/B] - Hehe, ja mam wolne i (może) wezmę się za filmik ze wszystkimi sztuczkami Nadii w jednym filmiku ;) i coś się tam jeszcze pomyśli co by ją nauczyć.. Chciałabym "kuleje", ale wiem, że nic nie wyjdzie z tego -.- ;d[/QUOTE]

o tym filmiku mowisz i mówisz a jak nie było tak nie ma:)

ja swojemu gotuję i trochę jednak kasy i czasu pochłania, po karmach miał problemy z żołądkiem więc coś wiem o tym niestety
ale myślę o przerzucenia sie na dietę Barfa bo ponoć jest najlepsza(ale te kości brr:)
PS:nie chciałam sie mądrzyć w mojej poprzedniej wypowiedzi:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Karinna[/B] - Filmiku szybko nie nagram ;) pare sztuczek codziennie, jeszcze trzeba próbować, powtarzać itp. nie chcę zrobić zamieszania w głowie psa dlatego tak zwlekam. Jak mówiłam - straszna jakość filmiku, dlatego też nie nagram wieczorem, czyli wtedy kiedy mam najwięcej czasu :( Mogę dać Ci link do filmików i zobaczysz masakryczną jakość, a poza tym zdjęcie z ukłonu jest z aparatu, zerknij na stronę pierwszą i nie mów, że się nie przerazisz. Ja je przerobiłam, trochę wyostrzyłam i rozjaśniłam. Efekt trochę uzyskany, ale szkoda, że tylko trochę.. -.-
Co do mokrej, to moja babcia gotuje, która z wykształcenia jest kucharką i lubi siedzieć przy garach także dla niej czas nie stanowi tutaj części ;)
[B]Już dzisiaj cieplej.. <ufff>[/B]

Edited by patusiove
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...