Jump to content
Dogomania

Hera,typ molosa,agresywna,szuka nowego domu- ma nowy dom


Ilka21

Recommended Posts

Mam do oddania 2letnią sukę w typie molosa.Jest to suka duża ok40kg.Jest to moja własna suczka,której chciałabym znaleźć nowy dom.Suka jest u mnie od szczeniaka,wychowywała się w domu i z innymi psami z którymi się bawiła.Niestety zaczęła z czasem gryźć moje inne psy i rzucać się na na wszystkie obce.Gdyby nie to,że collie ma długi włos i obfity podszerstek to byłoby nie dobrze.Przez spory czas też bawiła się z moim grzywaczem ale teraz i jego nie toleruje.Teraz muszę ją separować i musi być w wybiegu.Chciałabym znaleźć jej dom w którym cała uwaga byłaby poświęcona tylko jej,[B]żadnych innych zwierząt[/B],duży dobrze zabespieczony teren.Suka pieknie stróżuje,chętna do zabawy i nauki.Jej agresja jest tylko w stosunku do innych zwierząt, do ludzi otwarta.Przez to że muszę ją izolować ma też ograniczony kontakt z domownikami a chciałabym żeby miała większy.Chciałabym żeby miała lepiej niż u mnie,żeby mogła biegać swobodnie i ktoś się tylko nią zajął. [B]Oddam tylko w odpowiednie ręce![/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak zgadza się. Ona jest agresywna tylko do zwierząt.Do ludzi nie,no chyba,że do złodzieja;) .Ja wiem,że tytuł jest odstraszający może dodam że do zwierząt.Ale wole żeby ktoś przemyślał a nie mówił później "a ja myślałam/łem,że może z moim psem będzie się przyjaźnić...."-jest to nie możliwe. Sunia ogólnie bardzo skora do zabawy,jest super i ciężko mi było umieszczać to ogłoszenie.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]Jak możesz mi kogoś polecić to ja chętnie spróbuje[/B] ale ja już z wieloma szkoleniowami i weterynarzami rozmawiałam i nic z tego...Wiele osób twierdzi,że ona tak z zachowania i z wyglądu to pod Tosa Inu podchodzi.Już z mamą przestudiowałyśmy całe postępowanie z nią ,co było źle ,ale ona od początku była dominująca.A to nie jest pierwszy pies wychowany bądź wyciągnięty śmierci ze szpon przez nas....Teraz ja też interesuje się behawiorem ale tu mi brak pomysłu.Przeczytaj(chyba,że wiesz) jak zachowuje się Tosa to będziesz miał odzwierciedlenie jej charakterku. Ona nie ostrzega psa przed atakiem tylko się zakrada i atakuje.Mnie kocha i się mnie słucha ale już jako szczeniak startowała do obcych starszych większych psów ale nie ruszała moich.A potem zaczęła. zdarzyło się już 2 razy że przeszła pod siatką i pogryzła psy sąsiadów i mimo wzmacniań jest kiepsko. No nie wspominając o mojej collie-biedna staruszka.Jeszcze będę próbowała zrobić "coś" z jej zachowaniem bo zapraszam moją znajomą szkolenoiwca i zobaczymy.Ale widzę to wzystko w czarnych barwach...:shake: Ona musi być w centrum zainteresowania.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z Wołomina- niedaleka Warszawy.

Ja chciałam ją wysterylizować ale mam problem bo najlepiej żeby po takim zabiegu była w domciu a nie na dworze.A ja w domciu to mam 2psiaki,które może zjeść.:shake:

Strasznie się boję,żeby ktoś nie wziął jej na walki:mad:

A gdzie jeszcze mogę dać ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

znajomi zrezygnowali ale mam dobre wiadomości,Herka w maju wędruje do nowego domku.Nowym właścicielem będzie pani weterynarz z warszawy.Akceptuje Herę-jej zachowanie,jest w pełni świadoma.Jej dzieci oraz mąż byli yeż i też im się spodobała.Jestem szczęśliwa i mam nadzieję,że sie nie rozmyślą

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...