Jump to content
Dogomania

Husse Kraków


Gosiek0210

Recommended Posts

Witajcie

Jestem pierwszy raz na Waszym forum choć wcześniej odwiedzałam go gościnnie lepiej człowiekowi robi się na duszy gdy wie, ze są ludzie da których dobro psa jego przyjaciela jest bardzo ważne....ale do rzeczy.

Z karmą Husse swoją przygodę zaczęłam przypadkowo szukając po forach karm , które będą najlepsze dla moich psich przyjaciół owczarka niemieckiego Sary i kundelka Picolo.Sara jest alergiczka a Picolo ma tendencje do tycia przyznaje próbowałam wiele karm z lepszym lub gorszym skutkiem, oba psiaki jadły Acane i Orijen i te karmy chyba sprawdziły się najlepiej jednak cena dawała się we znaki.
Tak buszując po forach trafiłam na szwedzkiego Hussa i to własnie jest to czego szukałam , psiaki jedzą karmę od m-ca i wszystko jest w jak najlepszym porządku psiaki z ochotą przychodzą na wydzieloną porcję śniadania, nie piją hektolitrów wody jak to bywało po innych karmach są w dobrej kondycji , stolce ok nie mają gazów zauważyłam, ze Picolo ma normalny oddech nie czuć nie wiadomo czym.
Jestem bardzo zadowolona dlatego postanowiłam zając się dystrybucją karmy Husse na terenie Krakowa i okolic , jezeli będą Państwo zainteresowani bardzo proszę o kontakt z przyjemnością dostarczę katalog, próbki karm ,pomogę w doborze karmy w razie wątpliwości.Naprawde gorąco polecam.

[COLOR="red"]Dostawa próbek, katalogu i karm do domu gratis
[/COLOR]



tel: 789 415 303

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...