Jump to content
Dogomania

Max & Neska - Czyli Dwie Torpedy


wikikoniki

Recommended Posts

Hej. No więc po nocy jest dość dobrze. Wieczorem nie chciała iść na dwór (podejrzewam, że za pierwszym razem coś ją zabolało i teraz się boi) przez noc co chwile próbowała się wylizać w tamtym miejscu, ale jej nie pozwalałam. Rano wypiła duużo wody, jakieś pół godziny temu dałam jej trochę zwykłej namoczonej karmy i chętnie zjadła :multi: wcześniej zjadła w drożdżówce antybiotyk, około 10 dam jej tabletkę przeciwbólową, ale wydaje mi się, że jest jej dobrze. Obserwuje każdego kto tylko przechodzi i się wierci ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JEST ! Udało się jej załatwić, trzeba było odejść na tyły ogródka :)
A ja (w sumie bardziej moja mama) stworzyłyśmy obrożę Martingale dla Neskowej Kluskowej :D

Na modelce nie mam zdjęć, bo nie chcę jej męczyć, ale myślę, że zdecydowanie będzie do niej pasować , z resztą do niej wszystko pasuje :)



[IMG]http://i54.tinypic.com/34xglud.jpg[/IMG]

Edited by wikikoniki
Link to comment
Share on other sites

Jejku... ludzie. Błagam, nauczcie się czytać.

Pies czuje się dobrze :) Leży w nowej obróżce. Zjadła dzisiaj [B][I][U]4[/U][/I][/B] porcje moczonej karmy i wypiła dość dużo wody.
Około 21 idziemy jeszcze raz na dwór, mam nadzieję, że zrobi oby dwie rzeczy :razz:

Byłam z Maxem na deklach :multi:
Najpierw kiedy był zamknięty rzucałam rollery (gumowy i materiałowy dysk oraz ringo) i wtedy meeega się nakręcił.
Wypuściłam i rzucałam. Najbardziej nakręcony był na ringo, ale wszystko dość mu się podobało :) Metoda puść, a rzucę Ci coś innego działa :D
Filmiku nie mam... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Hej. No więc po nocy jest dość dobrze. Wieczorem nie chciała iść na dwór (podejrzewam, że za pierwszym razem coś ją zabolało i teraz się boi) przez noc co chwile próbowała się wylizać w tamtym miejscu, ale jej nie pozwalałam. Rano wypiła duużo wody, jakieś pół godziny temu dałam jej trochę zwykłej namoczonej karmy i chętnie zjadła :multi: wcześniej zjadła w drożdżówce antybiotyk, około 10 dam jej tabletkę przeciwbólową, ale wydaje mi się, że jest jej dobrze. Obserwuje każdego kto tylko przechodzi i się wierci ;)[/QUOTE]
super że Neska już lepiej! Buziaki w jej słodki pycholek :)

Link to comment
Share on other sites

Hej, właśnie wróciłyśmy od weta i tak:

* ładnie wszystko przy szwach wygląda :loveu:
* dostałyśmy ubranko jak w wariatkowie :D
* Neska może chodzić na spacery, ale nie może chodzić po schodach, tarzać się i 'hasać' :razz:

No i co do karmy... wetka mówiła, że nie trzeba zmieniać i nie do końca pilnować dawek, a raczej co jakiś czas ważyć i kontrolować wagę

W przyszły piątek zdjęcie szwów :multi:

Link to comment
Share on other sites

UWAGA ! Nie będę już o Nesce, tylko tym razem o Max-ie :D :D :D
Otóż dzisiaj wyszłam na podwórko z szarpakiem i piłeczkami...

No i nagraliśmy filmik, jakiś tam nudny, meega dużo moich błędow z linką, myślałam, że pomoże w aporcie -,-
Zaraz zabieram się na robienie, ale najważniejsze jest to, że... Max złapał piłkę w locie nad nogą i mam to udukomentowane ! :multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...