Jump to content
Dogomania

Witam wszystkich.


Kojakret

Recommended Posts

A więc tak , jestem szczęśliwym posiadaczem staffika od ... 3 dni :) , ma 8 tygodni , bialutki. Mam na ta chwilę pytanko jedno . Ponieważ jak większość ludzi pracuję będę zmuszony tzn jestem zmuszony zostawiać staffika samego na kilka godzin dziennie. Czy nie sfiksuję z samotności ten mały berbeć a raczej ta mała berbecia bo to suczka ?? Proszę o info. W ciagu kilku dni wrzuce zdęcie dla fachowców do oceny jak z wyglądu się prezentuje. Pozdrawiam !!!

Link to comment
Share on other sites

Musisz od małego przyzwyczajać sunię do zostawania podczas Twojej nieobecności w kojcu lub kennel klatce. Ma być ona dla psa bezpiecznym azylem, dzięki któremu bezpiecznie dla siebie i dla otoczenia będzie mógł przebywać w czasie nieobecności właściciela.
Mój obecnie 8 miesięczny staffik-dewastator, który nie chce zmądrzeć, zostawał do tej pory w kojcu z przęseł o wymiarach 1 m x 1m, wysokość 80 cm i o wadze 6 kg. Dokładnie taki jak ten:
[url]http://zdrowyzwierzak.pl/product-pol-10-Wysoki-4-ro-elementowy-kojec-dla-psa-szczeniaka-gryzoni-101-x-80-cm.html[/url]
Niestety, kojec ten-choć komfortowy pod względem powierzchni, jest bardzo wiotki, jak pies stanie na dwóch łapach-to go przewraca, ostatnio wyskoczył z niego od góry i zdemolował łazienkę, no a ponieważ kojec nie ma podłogi-więc jeździł z nim po całym pomieszczeniu. Dlatego przed wyjściem z domu musiałam go dodatkowo barykadować, a z dodatkowych przęseł, które można w każdej chwili dokupić-zrobiłam okratowanie od góry.
Ponieważ miałam dość codziennego cyrku z barykadowaniem, zamówiłam kennel-klatkę, o największym rozmiarze, żeby pies miał wygodnie:
[url]http://allegro.pl/srebrna-klatka-dla-psa-xxl-118-x-78-x-85cm-gratis-i1961685027.html[/url]
Klatka ta waży 20 kg, polecają ją moi znajomi hodowcy rottweilerów, gdzie każdy z nich ma taką i sobie chwalą. Mam nadzieję, że dzięki niej skończą się poranne barykady!

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za odpowiedź. Osobiście zrezygnuje z klatki , jakoś nie jestem do nich za bardzo przekonany . Teraz walcze z natarczywym gryzieniem rąk , nóg itp. Mam nadzieje że szybko uda mi się jej odłuczyć tego natręctwa z jej strony . Może jakieś podpowiedzi ?? Wiem że kończyć zabawe , odwracać się ale ona leci do mnie i dalej w koło macieju ząbki w ruch.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Kojakret']Dzieki za odpowiedź. Osobiście zrezygnuje z klatki , jakoś nie jestem do nich za bardzo przekonany . Teraz walcze z natarczywym gryzieniem rąk , nóg itp. Mam nadzieje że szybko uda mi się jej odłuczyć tego natręctwa z jej strony . Może jakieś podpowiedzi ?? Wiem że kończyć zabawe , odwracać się ale ona leci do mnie i dalej w koło macieju ząbki w ruch.[/QUOTE]


heh jak wrócisz z pracy do domu i zobaczysz co potrafi wyczynić stafik podczas nieobecności to klatkę pokochasz.. :D moja siedziała w klatce do ok 8miesiąca swojego życia, teraz tylko w niej śpi, uznaje je jako legowisko ;)
ładny psiak ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...