Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach


bilirubina

Recommended Posts

Witam!
Czy ktoś może coś wie o tym schronisku??? Ostatnio trafiło tam kilka wyrzuconych, bezdomnych psów ze wsi położonej kilkadziesiąt km od Białegostoku . Dokarmialiśmy je odkąd się przybłąkały i teraz martwimy się czy trafiły w przyzwoite miejsce. Słyszałam, że w tym schronisku jest aż 1200 psów! Proszę o każdą informację.
Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

My= posokowce braliśmy posoka z Radys, przed zabraniem nasze koleżanki były w schronie dwa razy, nic nie działo się niepokojącego, jednak ja mogę powiedzieć co działo się gdy Pan przywiózł nam psa do Gdańska. Przejechał 350 km x 2, przywiózł nam psa i jak pan odjechał pies za nim piszczał przed bramą. Pies był zadbany, czysty, pomimo tego, że pan bardzo mnie przepraszał, że nie zdążył go umyć. Pies w bardzo dobrym stanie psychicznym, PRZEKARMIONY:)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ,czemu ustalenie w naszym kraju czy schronisko jest b zle czy jako takie jest tak trudne.
Jedno,ze strona internetowa powinna być czynna,a w niej powinny być wszystkie psy,zarowno te co zostaly wyadoptowane jak i te co jeszcze są
a takze który ewentualnie zmarl.Oprocz tego jest chyba jakiś Urzad weterynarii ktory powinien dać odpowiedz o tym schronisku.
Nie ma co czekac w nieskonczonosc tylko co najmniej dzwonic albo tam pojechac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...